Jump to content

Little Busters! Türkçe Çeviri Projesi

Ecciel

Önerilen İletiler

syljh.jpg

Merhaba VN sever arkadaşlarım. ^_^ Ben Little Busters! Türkçe Çeviri projesinin başlatıcısı Berkay Koç. Size şu an çeviri sürecini yaklaşık %15 olduğunu ve Little Busters!'ın deneme sürümünü çıkardığımı bildirmek isterim.
Deneme Sürümü'nü indirmek, veya proje hakkında detaylı bilgi edinmek için http://littlebusterstr.blogspot.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

VN çevirisi nasıl yapılıyor bilmiyorum ingilizcem iyidir bende yapmak isterimde böyle birşeye başlıyorsan kickstarter dan proje aç bağışta toplar emeğinin karşılığınıda alırsın kickstarter hakkında soruların varsa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım yardım istersen çeviride ederim tabide (hele kickstarter projesini açmış olsan emeğinin karşılığını vericem desen ooo :D )

Neyse çok konuştum ben gene biliyorsanda kickstarter olayını aç bence oraya proje...

Edit:Yanlış anlama para vermezsen çevirmem gibi bişi demiyorum gönülişi diyorsanda atabilirsin çeviriyi ama bütün günümü harcayamam sadece onu diyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

VN çevirisi nasıl yapılıyor bilmiyorum ingilizcem iyidir bende yapmak isterimde böyle birşeye başlıyorsan kickstarter dan proje aç bağışta toplar emeğinin karşılığınıda alırsın kickstarter hakkında soruların varsa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım yardım istersen çeviride ederim tabide (hele kickstarter projesini açmış olsan emeğinin karşılığını vericem desen ooo :D )

Neyse çok konuştum ben gene biliyorsanda kickstarter olayını aç bence oraya proje...

Edit:Yanlış anlama para vermezsen çevirmem gibi bişi demiyorum gönülişi diyorsanda atabilirsin çeviriyi ama bütün günümü harcayamam sadece onu diyorum...

Bu konuda kickstarter projesi açmayı düşünmüyorum. Çünkü, bu yamayı yapmak için Key'den yazılı bir iznim yok, görsel romanı lisanslamıyorum da. Hani Sekai Project gibi lisanslasaydım o dediğin olurdu, ancak lisanssız ve izinsiz bir çalışma için kickstarter projesi açmak yasalara da aykırı (en azından öyle sanıyorum). Hem İngilizce çevirmenleri bile bu konuda insanlardan tek kuruş almamışken -ki onlar Japonca'dan çevirdi, ben onların yamasından çeviriyorum- benim bağış almam, para istemem hoş olmaz.

Ve yardım teklifin için teşekkür ederim, belki ilerleyen zamanlarda yardım isteyebilirim, ancak şu an ihtiyacım yok. Düşündüğün için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.