Jump to content

Strobe Edge Live Action Filminden İlk Video ve Filme Dair Detaylar

Evallark

Önerilen İletiler

strobe-edge-live-action-filminden-ilk-vi

Ao Haru Ride live-action filminin vizyona girmesine az bir zaman kala Io Sakisaka’nın sevilen manga çalışmalarından biri olan Strobe Edge live-action filminin de tanıtım videosu yayımlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=jNUXAOdJuK0

Başından beri bir kız arkadaşı olduğunu biliyordum.

Ninako: Seni seviyorum, Ren-kun.

Ben sadece sana hissettiklerimi söylemek istiyordum.

Başlarda düşündüğüm tek şey buydu.

“Sevgim gittikçe birikiyor.”

Ren: Üzgünüm, benim bir sevgilim var zaten. Haliyle beni alakadar etmiyorsun. Sana ilgi duymuyorum.

Strobe Edge!

Ren: Bana cevap verene kadar seni bırakmayacağım.

Filmde Kinoshita Ninako rolünde Arimura Kasumi , Ichinose Ren rolünde ise Fukushi Sota yer alıyor. 

Filmde yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde:

• Yamada Yuki – Ando Takumi
  • Sato Arisa – Korenaga Mayuka

• Irie Jingi – Korenaga Daiki

• Kuroshima Yuina – Sugimoto Mao

Çekimleri Niigata’da başlayan filmin yönetmenliğini Hiroki Ryuichi yapıyor. Filmin tema şarkısında ise Japonya’nın popüler pop gruplarından biri olan GReeeeN grubuna ait 2007 yılında çıkan Ai Uta (Aşk Şarkısı) isimli şarkıyı duyacağız. Ayrıca şunu da belirtelim; asıl meslekleri dişçilik olan grup sese ve müziğe verdikleri önemden belki de kimliklerini ve yüzlerini gizli tutmaktalar.

Öte yandan grup filmde şarkıyı bir bayan vokalistin söylemesini önerdi. Bu yüzden şarkıyı söyleyecek şanslı kişiyi bulmak için geçtiğimiz ekim ayında bir yarışma düzenlendi. 11 adayın finale kaldığı yarışmada kazananı dinleyicilerin oyları belirleyecek.

Film 14 Mart 2015 tarihinde yani beylerin bayanlara çikolata verdiği özel bir gün olan White Day’de vizyona girecek. Ao Haru Ride serisinden sonra Strobe Edge’nin de anime serisinin uyarlanmasını bekleyenlerin sayısı az sayılmaz. Siz ne dersiniz? Filmden sonra bir anime serisi gelir mi?

Kaynak: Animefantastica

Bence animesi gelse çok daha iyi olurdu. Kişisel görüşüm Ao Haru Ride'dan daha çok sevileceği yönünde. Kız karakter Futaba'ya göre çok daha sevimli ve saflığı sinir bozucu değil. Erkek karakter her zamanki havalı. Sessiz bir tip olması da çok çekici. Siz ne düşünüyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.