Jump to content

Aura Kingdom Oynayanlar toplanalım

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

Biz animecileri tatmin edecek düzeyde bir oyun. Oynayan arkadaşlar yada başlamak isteyenlerle beraber buradan haberleşsek, yazışsak, ipuçları versek birbirimize? Uzun süre oynayıpta bırakan arkadaşlar varmış. Hatta ilk ben sorayım direk. Bu granedier'e ikinci sınıf olarak en çok hangisi iyi gider? ikinci sınıfı ve değiştirmek ne kadar tutar?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Granedier e en iyi olarak tachi sınıfı veya duelist sınıfı uyum sağlar bence ama sizin seçiminiz. İkinci sınıfı sonradan değiştirecekseniz haliyle AP almak zorundasınız, şuan oyuna girip bakamadığım için loyalty kısmında da ikinci sınıfı değiştirme eşyasının olup olmadığını bilemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Granedier e en iyi olarak tachi sınıfı veya duelist sınıfı uyum sağlar bence ama sizin seçiminiz. İkinci sınıfı sonradan değiştirecekseniz haliyle AP almak zorundasınız, şuan oyuna girip bakamadığım için loyalty kısmında da ikinci sınıfı değiştirme eşyasının olup olmadığını bilemiyorum.

Teşekkürler, duelist seçtiğim iyi olmuş o zmn. Peki hiç tower'a girdinizmi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef hayır, 50. seviyeden sonra seviye atlamak biraz zor olduğu için ve üşengeçliğimden dolayı 50'den ileri gidemedim gunslinger karakterimle. İlk otherworld görevinde de yenilince fazla bir istek kalmamıştı doğrusu, ama yeni karakterimle umarım ulaşırım 60. seviyeye. Zor olmalı galiba? Benim tek amacım Bahamut'u/Demir'i almak olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef hayır, 50. seviyeden sonra seviye atlamak biraz zor olduğu için ve üşengeçliğimden dolayı 50'den ileri gidemedim gunslinger karakterimle. İlk otherworld görevinde de yenilince fazla bir istek kalmamıştı doğrusu, ama yeni karakterimle umarım ulaşırım 60. seviyeye. Zor olmalı galiba? Benim tek amacım Bahamut'u/Demir'i almak olurdu.

50 den sonra exp vermiyor aynen. 100 görev 1 seviye nerdeyse. şuan 54 ü yarıladım. Kutudan magıcal outfit çıktı süresiz ama parıltısız. Yine süresiz parıltısız kanadım var :D uçması iyi sarıyor. Para kasması çok sıkıntı ya varmı bir önerin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.