Jump to content

Önerilen İletiler

raku012_by_halaki-d61om6a.jpg

VanaN'Ice adında erkek vocaloidlerden oluşan bir müzik grubu vardır .VanaN'Ice vocaloid grubu , Kaito , Gakupo ve Len adlı vocaloidlerden meydana gelen bir Visual Kei grubudur . VanaN'Ice ne anlama geliyor biliyor musunuz ?

"Vana" , " Banana" ' dan geliyor . Japonlar bazı durumlarda "va" hecesine "ba" diye seslenebiliyorlar . Bunda ise tam tersi . Yani "Vana" , "Banana"nın kısaltılmış hali . Banana , "muz" demek oluyor -ki bu da o müzik grubundaki vokal Len Kagamine'nin favori yiyeceği- . "Vana" onu ifade eder .

"N" ise Japonca'da "patlıcan" anlamına gelen "nasu"nun baş harfidir . "VanaN" diye inadına sondaki "N"yi büyük yazmalarının nedeni budur . Gruptaki başka bir vokal olan Gakupo Kamui'nin de favori yiyeceğidir patlıcan . "N" onu ifade eder .

Son olarak da "Ice"a gelelim . "Ice" , "ice cream"den gelir . "Ice cream" İngilizce bir kelimedir ve anlamı ise "dondurma"dır . Japonaca'da birisine karşı "dondurma" demek için sadece "ice" demek yeterlidir . Grupta yer alan vokal Kaito Shion'nun favori yiyeceği dondurmadır . "Ice" da onu ifade eder .

İşin özüne gelecek olursak "VanaN'Ice" adında her grup üyesini temsil eden isimler vardır . Bunlar onların favori yiyecekleri ile alakalıdır .

Eveet...Anlatımı yaptığıma göre , sıra tanıtıma geldii...

Çizimleri HaruAki'nin , şarkıları natsu-P'nin ve bu işin merkezi olan SCL Project'in oluşturduğu grup , bir yaoi vocaloid grubudur . Fakat normal yaoilerde olan terbiyesiz şeyler bu grupta olmadığından herhangi bir tehlike teşkil etmez , zararsızdır . :D

Uke üyemiz Len Kagamine . Gruptaki adı sadece Len'dir , gitarlar ondan sorulur :D

3086156989_1_9_cfkh2c3h.jpg

Seme üyemiz Kaito . Gruptaki adı Kyte'dır ve basstan o sorumludur .

Vocaloid-Cosplay-Kaito-Cosplay-Wig-Versi

Seme üyemiz (2 tane var) Gakupo Kamui . Gruptaki adı Gackpo'dur ve gitarlar ondan da sorulur :D

41BBMWGQZgL.jpg

Bazı resimler :D

Vocaloid.full.105935.jpg

0405.jpg

0809.jpg

1213.jpg

Bazı şarkılar...

Animasyon

Albümler

1-VanaN'Ice

2-Last COLOR

3-Blue Rose

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vocaloid'i çok sevmeme rağmen hiç böyle şeyler olabileceğini düşünüp de araştırmamıştım bile :o bizimle paylaştığın için bu bilgiyi teşekkürler :D gayet de ayrıntılı olmuş anlatımın herkesin anlayacağı tarzdan yani.p bende en çok Gakupo'yu severim *-*

bu grup süpeeer !! :D  :happy-onion-head-emoticon: emeğine sağlık  :7: 

-yorumum biraz geç oldu ama neden böyle yaptım bilmiyorum bile :P :D-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesajlarınız için hepinize gerçekten çok teşekkür ederim ! :crying2-onion-head-emoticon: Yürekten teşekkür ederim !  :crying1-onion-head-emoticon: Ne diyeceğimi bilemedim şimdi :beg-onion-head-emoticon: Arigatou Gozaimasu...

Ha VanaN'Ice şarkılarının bazılarının karışık piano versiyonunu bulmuştum , çok güzel , dinleyin derim ;)

:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.