Jump to content

Babymetal

Jiangshi

Önerilen İletiler

Yanlış bakmadıysam ayrı bir başlık açılmamış. Şuan en popüler Japon gruplarından biri. Japonya'daki genel kabul gören müzik tarzının dışında bir tarz icra etmeleri ve yaşlarının da böyle sert müzik yapmak için oldukça küçük olmasından dolayı büyük ilgi görüyorlar.

Keşke Türkiye'ye gelseler. Valla paraya kıyarım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk videoda büyümüşler biraz. ikinci videoyu izlediğimdeki kadar etkilenmedim. daha küçük görünürlerkenki daha etkileyici . ikincisi biraz daha hardcore ayrıca :D

Benim paylaştığım daha geç yayınlanmış ama ilk albumlerine ait...ama bence baya dikkat çekiciler 15-16 yaşınlarında şuan galiba çıkış yaptıkları müzik tarzı j-metal...harbiden ilginç...

Şimdi hatırladım onedioda görmüştüm bunları Japonyada dikkat çeken bir grup diye...Yaklaşık 10-7 ay önce daha fazlada olabilir hatırlamıyorum :D

12-13 yaşlarında başlamışlar popülerleğe ulan biz burada 20 yaşına yaklaşıp ygs lys uğraşılım bunlar müzik grubuyla parlasın hayat.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

geçen günler youtube de şans eseri karşıma çıktılar bir kaç şarkılarını dinledim.megitsune şarkılarını seviyorum ama favorim bu :

http://www.youtube.com/watch?v=EjQsayrmMoU

ayrıca bu yıl heavymontreal'de sahne aldılar.Büyük başarı yakalamışlar gerçekten bu kadar küçük yaşta.40 bin kişi orada heavy metal dinlemek için.Ki Metallicanın headliner olduğu bir festivalde sahne alıyorlar.Şöyle bir düşününce helal olsun diyorum.

konserdeyken çekilen videolardan biri buda izlemek isterseniz.

http://www.youtube.com/watch?v=94iOGxy7dhI

Yalnız, Japon'yada büyük ilgi gördüğü doğru ama büyük tepki de var aynı zamanda.seveni kadar sevmeyeni de çok.Küçük bir idol grubu gibi görüldükleri de söylenmeli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok saçma ve iğrenç bi grup olduğunu söylebilirim, metal müzik ile alakası yok bence videolarının altında Hail Satan diye dalga gecilen bir gruptur.

Japon Metalın klasik metal klabında olmasını beklemek senin hatan :) ben onların rock metal kalıplarının farklı olduğunu çok rahat anladım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klan başkanı olan arkadaş oyuna bile girmiyor ne garip, neden böyle bir klanda durayim ki, solo takılıyorum :) Jpop cover diyorsan yine güldürdün bu şarkıyı sana cevap olarak veriyorum

Babymetal melodic death metal yapıyormuş woowoow

benim bildiğim melodic death metal böyle oluyor :D

ben 2 saat girmedim dun :) gece 3 e kadar online dım ve yeni karakter açtım... 

Neyse konuyu dağıtmayalım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.