Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Sadece hayıflanmak için yazıyorum şu an bu animeyi çok özledim  :(  Hani herkes birden ölünce sanki 3 bölüm sürmüş gibi geldi. 

O gereksiz yemek muhabbeti falan bence de animenin gidişatını bozuyordu, ciddi animelerin içine cort sahneler koymaya bayılıyor capon abiler/ablalar.

Bu yüzden çok fazla ergen kahraman koymayın diyorum şu animelere  :hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bilen eden kaç kişi var bilmiyorum ama baya baya mangaka tırsmış. Nasıl bir baskı yaptılarsa adama öldüremiyor artık. 

Kurome ölmedi yeeeaaaaaaaaaaa. Gerçi aylardır takip etmiyordum ama arkadaş saolsun haber verdi. Hem de Wave'le gitmişler Akame'yle barıştıktan sonra.

Artık mangaka nasıl bir kafa oluşturduysa bende, kimse ölmeyince çocuk mangası gibi gelmeye başladı :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.