Jump to content

[Light Novel] Utsuro No Hako To Zero No Maria 1-4 MangaTR'de!

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ön ve Son Söz -Normalde uzun uzun tanıtımını yapardım ama bu seri için gerek bile yok. Çevrilmeye değer olduğunu My Anime List Sıralamasında BİRİNCİ (9.15) sırada olarak kanıtlıyor.  Bütün işaret

Yeni güncelleme verilmiştir.    Bu hafta içinde bir kısmı daha çevirip koyacağım. Olaylar daha yeni başlıyor ve herkesin kafası yavaş yavaş karışacaktır. ^^    Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz. ^_^

Milyonlarca yeni bölüm gelmiştir. Loyalblue çevirmen arkadaşımız tabiri caizse "yardırmış" ve projenin %80 i şu an itibariyle tamamlanmiştir. 1-2 hafta içinde tamamlanma olasılığı çok yüksektir. Öpt

7. kitapla birlikte seri tamamlanıyor bildiğim kadarıyla. Myanimelist'i karıştırırken birkaç şey buldum.

İlk 18 sayfa (Japonca): 

http://dengekibunko.dengeki.com/books/1506zeronomaria7/?page=1

Kitabın birkaç resmi: http://imgur.com/RpC0mGF,IhOg1ad,4qbNcDS,ZzXKwHg,7x0ZLoZ,W9F2NWZ,7XBEANZ,q0SXoER,ARySQkJ,CZeJwRI,kUKr1wg,pegogRe#0

Evet seri bitti. Spoiler yemek istemediğimden büyük ihtimalle tamamen çevrilene kadar internette araştırma yapmam. okuduktan sonra ise nasıl bulduğumu sizlerle de paylaşırım. hatta çok güzel bitirirse direkt japonya dan seriyi getirtmeyi planlıyorum. sırf destek olmak için.

Eline sağlık dostum

Teşekkür ederim. :) yarın akşam da bir parça daha çevirip paylaşacağım. bu hafta içinde diğer sefere geçmek istiyorum. 

Edit: Fotoğraflara bakmam bile tüylerimin ürpermesine yetti. İlk kitapla ilgisi olmayan birkaç genel fikir yazıyorum, hepsi spoiler içinde:

Yazar ana karakterin -affedersiniz- ağzına sı**p maria'yla olan bütün ilişkisini son kitapta sıfırlamıştı. O çocuğun geçirdiği onca değişim sonrasında başladığı yere geri dönmesi aşırı derecede sinirimi bozuyor.  Accelerator'a benzeyen daiya ise mutlu sona ulaştı çoktan. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Öncelikle, 7. kitabın 1. bölümü baka tsukide ingilizceye çevrilmiş!!!

VE Önemli Bir Gelişme!!

Son kitabın yayınlanmasıyla beraber 2 yeni şarkı bizlerle paylaşılmıştır! Animesi olmamasına rağmen OP ve ED şarkıları olması mükemmel bir durum! 

Açılış Şarkısı

Kapanış Şarkısı (Full versiyonu daha yayınlanmadı.)

https://soundcloud.com/replicaletter/sx1svhx1i20c

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugünkü güncelleme diğerlerinden biraz farklı. :) 

Çevirinin geri kalanını LoyalBlue arkadaşımla beraber yapmaya karar kıldık. Ben ileriki bölümleri çevirirken geriye dönük düzeltmeler yapacağım. O kaldığı yerden devam edecek.

Baka Tsukinin yapısı kullanışlı olduğundan çevirileri buradan okuyabilirsiniz. Şu an yoğun olduğumdan bir süre için kaxell.com da değişiklik yapmayı planlamıyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Milyonlarca yeni bölüm gelmiştir. Loyalblue çevirmen arkadaşımız tabiri caizse "yardırmış" ve projenin %80 i şu an itibariyle tamamlanmiştir.

1-2 hafta içinde tamamlanma olasılığı çok yüksektir.

Öptüm.

(Bu sayfada yazmayan guncellemeleri bakatsukiden takip edebilirsiniz.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Milyonlarca yeni bölüm gelmiştir. Loyalblue çevirmen arkadaşımız tabiri caizse "yardırmış" ve projenin %80 i şu an itibariyle tamamlanmiştir.

1-2 hafta içinde tamamlanma olasılığı çok yüksektir.

Öptüm.

(Bu sayfada yazmayan guncellemeleri bakatsukiden takip edebilirsiniz.)

İyi bakalım, bitirin bende bitireceğim, kolay gelsin :LTkJN9u:  :happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.