Jump to content

Zapaktousu olursa ne olur??

reyhanime

Zaraki Kenpachinin zanpaktousu olursa sizce ne olur??  

24 oy

1. 1. Zaraki Kenpachinin zanpaktousu olursa sizce ne olur??

• Dünyayı yerle bir eder
      5
    • İchigo ile tekrar savaşır
      7
    • Soul Societynin başına geçer :D
      2
    • Düşünemiorum :)
      9

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katliam olur gibime geliyor  :o

• 1 ay sonra...

Soul societynin başına geçer çünkü soul societynin başına en güçlü shinigami olan kişi geçebilir eh kurosaki ichigo vekil shinigamiyse ichigo haricinde zaraki kenpachi olu, kenpachi zanpakutou fillerında byakuyayla dövüşmüştü zanpakutousuz haliyle kuchiki klanının liderine denkse iyi bir zanpakutou ve bol reiatsusu ile en güçlü shinigami olacaktır

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soul societynin başına geçer çünkü soul societynin başına en güçlü shinigami olan kişi geçebilir eh kurosaki ichigo vekil shinigamiyse ichigo haricinde zaraki kenpachi olu, kenpachi zanpakutou fillerında byakuyayla dövüşmüştü zanpakutousuz haliyle kuchiki klanının liderine denkse iyi bir zanpakutou ve bol reiatsusu ile en güçlü shinigami olacaktır

Zaten Zaraki Bankai'ye ulaşsa Ichigo yanında çekirge kalır. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

zampaktousu olsaydı bence soul societynin başına geçerdi zaraki  :-X
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Çok abartmıyor musunuz zanpaktosu olsa uçar giderdi ama s.s nin başınada geçemezdi yamamotoyu yenmesi imkansız çünkü aizen bile itiraf ediyo o küçük veledi getirmeseydim senin o yıkıcı gücün karşısında duramazdım .Onun dışında bankaisini bilmediğimiz bir adam daha var Kyouraku  onunda tam manasıyla gücünü bilmiyoruz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok abartmıyor musunuz zanpaktosu olsa uçar giderdi ama s.s nin başınada geçemezdi yamamotoyu yenmesi imkansız çünkü aizen bile itiraf ediyo o küçük veledi getirmeseydim senin o yıkıcı gücün karşısında duramazdım .Onun dışında bankaisini bilmediğimiz bir adam daha var Kyouraku  onunda tam manasıyla gücünü bilmiyoruz

Kesinlikle katılıyorum tamam adam güçlü ama Bankaisini bilmediğimiz kaptanlar var Ukitake ve kyouraku'yu görmezden gelmek mümkün değil...!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.