Jump to content

Tartışma Platformu Talep

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Şimdi diyeceksiniz ki anime forumu burası ama sonuçta güzel ve seviyeli bir kitlemiz var. Foruma ayrı bir bölüm açalım diyorum. Bilim ve Felsefe Tartışma Platformu olarak. Din ve siyaset tartışmayı gereksiz buluyorum. Fazla esnek konular değil ve şiddetlenmeye çok meyilli. Ne diyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime forumu olması neyi değiştirir ki arkadaşlar sonuçta buranın 'konu dışı' diye adlandırılan bölümü boşuna yok yani :D istemeyen katılmaz uzaktan izler yada izlemez  :mellow: farklı görüşlere saygı

Konularımız Sokrat ve Aristonun ya da fıçı filozoflarının görüşleri ve bu görüşlerin günümüz dünyasındaki yansımaları niteliğinde olmadığı sürece açılması ile kapanması bir olur diye düşünüyorum... Di

Olabilir ancak konu bilim ve felsefe olunca ipin ucu ister istemez din'e kaçacak ve seviyesiz tartışmalar yaşanır diye tahmin ediyorum.

o bölüme özel mod seçilebilir sanırım. açılacak olduktan sonra bi çaresi bulunur yani :D

ama pek ümitli değilim.

Oraya atanacak modunda sürekli açık olması lazım.İpin ucu kaçtımı kimse tutamaz.Ancak tartışan kişiler banlanırsa belki  :D

Bir zamanlar oyun bölümü kapanmıştı.Animelerden daha rağbet görüyo diye.Burasıda öyle olabilir bi zaman sonra :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oraya atanacak modunda sürekli açık olması lazım.İpin ucu kaçtımı kimse tutamaz.Ancak tartışan kişiler banlanırsa belki  :D

Bir zamanlar oyun bölümü kapanmıştı.Animelerden daha rağbet görüyo diye.Burasıda öyle olabilir bi zaman sonra :D

Bence denemeye değer, çok seviyeli bir kitle yakalama şansımız da var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaten günün neredeyse her anı en az 1 admin veya yetkili online oluyor. bölüm modlarının her an açık olmasından ziyade tartışmaları yönetmek gibi bir görevi olması daha iyi olur, böylece tatsızlıkların da önüne geçilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.