Jump to content

Tartışma Platformu Talep

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Aslında olabilir ama bizim millet tartışma yapamıyor arkadaş. Seviyeli bir tartışma ortamı şeklinde gitse çok güzel olur ama insanlarımız kendisinden başka kimsenin düşüncesine değer vermiyor. Lakin anime forumunda nasıl bir tartışma ortamı yapılır onuda merak etmiyor değilim yapılırsa iyi olur kanaatindeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime forumu olması neyi değiştirir ki arkadaşlar sonuçta buranın 'konu dışı' diye adlandırılan bölümü boşuna yok yani :D istemeyen katılmaz uzaktan izler yada izlemez  :mellow: farklı görüşlere saygı

Konularımız Sokrat ve Aristonun ya da fıçı filozoflarının görüşleri ve bu görüşlerin günümüz dünyasındaki yansımaları niteliğinde olmadığı sürece açılması ile kapanması bir olur diye düşünüyorum... Di

Olabilir ancak konu bilim ve felsefe olunca ipin ucu ister istemez din'e kaçacak ve seviyesiz tartışmalar yaşanır diye tahmin ediyorum.

Açıkçası ben buraya anime tartışmak için giriyorum :) Felsefe tartışmak istesem onunla ilgili forumlara giderim. Ayrıca ben forumu genelde önceki mesajımda da belirttiğim gibi son mesajlar üzerinden takip ediyorum. Eğer son mesajlar bu konular üzerinden giderse anime tartışmak istediğim için başka forum sitelerine yönelirim. Felsefe tartışabileceğiniz o kadar forum, o kadar site varken Türkiye'nin en büyük anime forum sitesini bununla meşgul etmeyelim bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka yeni üye olsan anlicam da sanki forumun halini bilmiyorsun :D

Din ve siyaset karışmayacaksa denemeye değer aslında... Bu forum birçok üyesini seviyeli konuları tartışma yasak olduğu için terketti

Tartışalım gardaşş diye birileri gelmediği sürece sıkıntı olmaz bence :D Bu arada profil resmini araştırdın mı Amy? Sana Amy diyorum ama adın yerine Amy diye hitab edilmesi daha çok hoşuma gider demiştin :) Böyle herkes Emel diyince bi soruyum dedim sonuçta uzun süredir tanışıyoz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışalım gardaşş diye birileri gelmediği sürece sıkıntı olmaz bence :D Bu arada profil resmini araştırdın mı Amy? Sana Amy diyorum ama adın yerine Amy diye hitab edilmesi daha çok hoşuma gider demiştin :) Böyle herkes Emel diyince bi soruyum dedim sonuçta uzun süredir tanışıyoz :D

emin değilim ama onu ben demiş olabilirim :D yani "Amy demek daha çok hoşuma gidiyor" diye :D

gayet mantıklı felsefe ile ilgili konuşmaya bayılan bi kişiyim :D ama araya siyaset girmez ise daha iyi olur, ki girmeyeceğini sanmıyorum :D

siyaset zaten yasak. he benim imzada var bişey ama aslında komünist değilim, öylesine koyduydum :D siyasi içerikli olabilecek ne varsa adminler anında silip süpürüyor :D

edit: onu da kaldırayım bari zaten Amy de bişeyler demişti dün :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Amy de Emel de fark etmez :)

Edit: Slim biraz araştırdım bu kız sanırım anonim bir fun art role player ile ilgili forumlarda sitelerde kullanılıyor. Fun art yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.