Jump to content

Tartışma Platformu Talep

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime forumu olması neyi değiştirir ki arkadaşlar sonuçta buranın 'konu dışı' diye adlandırılan bölümü boşuna yok yani :D istemeyen katılmaz uzaktan izler yada izlemez  :mellow: farklı görüşlere saygı

Konularımız Sokrat ve Aristonun ya da fıçı filozoflarının görüşleri ve bu görüşlerin günümüz dünyasındaki yansımaları niteliğinde olmadığı sürece açılması ile kapanması bir olur diye düşünüyorum... Di

Olabilir ancak konu bilim ve felsefe olunca ipin ucu ister istemez din'e kaçacak ve seviyesiz tartışmalar yaşanır diye tahmin ediyorum.

• Forum Admin

Böyle bir şey olursa 4. sayfa da kilit yiyecek konudur. Daha yeni yaşanmış olaydır, kilit yiyen konudaki tartışma içeriklerini ilgilenmediğim için okumadım, bu sebeple, üyeler mi, konuyu açan mı admniler mi suçlu bilmem ama bu forum da bu iş yürümez. Gidin başka forumlarda tartışın, burada anime izleyin, manga okuyun falan filan. İllahi tartışacaksanız animeler hakkında tartışın. En fazla 2 sayfa yorum olacağı için kilitlenmez zaten.

Ben görmeyeli Yavuz daha bir asabi olmuş  :mellow: ama haklı da şimdi  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu tarz tartışmaları ben de severim ama dediğim gibi anime konusunun çok dışına çıkılmasından korkuyordum aslında.

Ayrıca dediğim gibi bir deneme sürümü yapmaktan zarar gelmez. İyi tarafından bakın. Biraz da olsa kitle olarak tartışma adabını öğrenmeye yaklaşabiliriz. 

Evet aslında deneme sürümü şeklinde olacaksa ve,

Öyle insanları hayatından eksik etme kanka.İnsanın ufkunu genişletiyorlar ;)

PS: Altta daha genel yazdım ;)

Son dediğinin önemini anlayabiliyorum.Nitekim oyun bölümüde bir ara bu tarz birşeye sahne olup çok üste durma ilgilenilme gibi şeyler olmuştu.Lakin konuya atılan iletiler sayılmaz ve (Sanırım avm bölümüydü ) Güncel konular ve iletiler kısmına girmezse gözükmezse bir sorun teşkil etmez ^_^

eğer çok fazla üstlerde durursa güncel iletilere girmezse olabilir aslında :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emin değilim ama onu ben demiş olabilirim :D yani "Amy demek daha çok hoşuma gidiyor" diye :D

Yok yok onu zamanında o söylemişti iyi hatırlıyorum :) Sen ozamanlar daha yoktun piyasada :D

Amy de Emel de fark etmez :)

Edit: Slim biraz araştırdım bu kız sanırım anonim bir fun art role player ile ilgili forumlarda sitelerde kullanılıyor. Fun art yani

Yok hangisini daha çok tercih edersin Amy mi? Emel mi? seç birini :)

Fun art mı? J7nZXo.gif Şimdi bu kızla tanışma hayalim suya mı düştü rmZ5gN.gif

Konularımız Sokrat ve Aristonun ya da fıçı filozoflarının görüşleri ve bu görüşlerin günümüz dünyasındaki yansımaları niteliğinde olmadığı sürece açılması ile kapanması bir olur diye düşünüyorum... Dini, devleti geç felsefe deyince hayatının ne kadar çekilmez olduğundan dem vuracak olan, hayata bakışı karamsarlıktan öteye gitmeyen, gençlerimizin dert yuvası haline gelmesi durumu da ayrı bir sorun teşkil edecektir... 

Bu da büyük bir olasılık tabi ama ben yinede okadar kötü bir durumda olacağımızı düşünmüyorum. Tartışmanın açılacağı konuya bağlı bir durum olucaktır. Bu yüzden tartışma konusu açarken, konuyu açan arkadaşın dikkatli olması gerek diye düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seviyeli tartışmaya kesinlikle karşı değilim ama her gün foruma girip hemen sağ orta kısımda bulunan kişisel durumlarımızı okuyunca bu konu "kişisel hayat felsefelerine" döner diye düşünüyorum... Daha doğrusu yaşam bakış açısını felsefe sanan herkes gelip hayata karşı duruşunu, beklentilerini yazar gibi geliyor bana... Ortaya öyle bir konu atılmalı ki farklı görüşlerdeki insanlar bir şeyler öğrenip kafa yoracak bir tartışma -- hatta münazara -- yapmalı... Şu edebiyat derslerindeki gibi...  hani karşı tarafın delilerini çürütmeye dayalı olan :D Ama konu çok çok iyi seçilmeli... "Farklı görüş"ten kastım din, ırk ve siyaset değil.. 

Tabi tutup da yoğurda kara demenin bir anlamı da yok ortam yaratmak adına :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...
Amygirl, 12.02.2018 - 10:11 yazdı:

Sameeeeeeeet hayırsız nerelerdesin yaw :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

Fani dünyanın, dünyevi işlerine daldık sürünüyoruz reis ya. Özlemişim ha forum ortamını. Nostalji olsun diye sohbet-konu dışı bölümüne gireyim dedim. Maşallah hep benim postlarım serili başlıkta :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
AdminSlayer, 15 saat önce yazdı:

Fani dünyanın, dünyevi işlerine daldık sürünüyoruz reis ya. Özlemişim ha forum ortamını. Nostalji olsun diye sohbet-konu dışı bölümüne gireyim dedim. Maşallah hep benim postlarım serili başlıkta :D

Animelerle alakalı değil işte kötü olan o sbsbhshs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.