Jump to content

Tartışma Platformu Talep

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime forumu olması neyi değiştirir ki arkadaşlar sonuçta buranın 'konu dışı' diye adlandırılan bölümü boşuna yok yani :D istemeyen katılmaz uzaktan izler yada izlemez  :mellow: farklı görüşlere saygı

Konularımız Sokrat ve Aristonun ya da fıçı filozoflarının görüşleri ve bu görüşlerin günümüz dünyasındaki yansımaları niteliğinde olmadığı sürece açılması ile kapanması bir olur diye düşünüyorum... Di

Olabilir ancak konu bilim ve felsefe olunca ipin ucu ister istemez din'e kaçacak ve seviyesiz tartışmalar yaşanır diye tahmin ediyorum.

Forumun amacı o zaten :) Herkez kendi fikrini söylüyor ve Fikilerimiz hakkında Tartışıyoruz. :) ( Bu tartışmayı argolu,küfürlü flen sanmayın. Medeni insanlarız biz. )

bu başlığın amacı da diğer başlıkların tartışma başlığına dönüşmesi engellemek.

mesela 10 körelen organ başlığı şu an tartışma başlığına dönüşmüş durumda. onun yerine Tartışma bölümü açılırsa "10 Körelen Organ - Tartışma" şeklinde o başlığın tartışma başlığı oraya açılabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu başlığın amacı da diğer başlıkların tartışma başlığına dönüşmesi engellemek.

mesela 10 körelen organ başlığı şu an tartışma başlığına dönüşmüş durumda. onun yerine Tartışma bölümü açılırsa "10 Körelen Organ - Tartışma" şeklinde o başlığın tartışma başlığı oraya açılabilir.

Bak o Mantıklı geliyor kulağa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi din ve devlet işleri ayıramayan biri ile nasıl konuşulur ki zaten ortalık karısır...:-) felsefe dedin iyi dedin bence açılmalı bilim felsefe bunlara ilgim var burada da güzel şeyler çıkar diyorum..

İlk anladığım:Yani bu iki sınıf insan birarada duramaz, ortalık her türlü karışır. Eğer bunu kastettiyseniz katılıyorum. Her iki tarafta da bunu çekilmez hale getiren insanlar çıkacaktır. 

Diğer türlüsü:Din ve devlet işlerini ayıramayan biri tartışmacıdır:

Birinin düşüncesinin bu yönde olması , bunun doğru olduğunu düşünmesi onu konuşulmaz veya kavgacı gibisinden bir şey yapmaz sanırım. Ben de aynısını din ve devlet işlerini ayıran biriyle nasıl tartışılır ki, şeklinde ortaya atabilirdim, bu sizi tartışılmaz mı yapardı?- İlkiyse hiç takmayın bile :D

-Benim fikrim:Bir bakınca burası türkanimeforum yani. En kaliteli anime sitesinin forumu. Amacının dışına çok da çıkmaması gerektiğini düşünüyorum. Oyunlar tamam, zaten benim gözlemim animecilerin çoğu bilgisayar oyunlarını baya oynar ve anime ile bilgisayar benzer de hani (en azından bana öyle geliyor :D ). Ama felsefi şeyler dine, oradan da siyasete çok rahat gider. Diyorsunuz seviyeli olunması konusunda istekte bulunuruz. Üyelerin çoğu gerçekten samimi ama art niyetli kişilerin bunu insanları kullanmak için kullanabileceği de bir gerçek. Bunlar için ayrı tartışma sitelerinin bulunduğunu düşünüyorum. Eğer ben buradaki arkadaşlarımla tartışmak isterim derseniz, onlar da isterse oralarda da tartışabilirsiniz, diye düşünüyorum. Çok mu sert oldu ne :D Öyle bir amacım yoktu pardon xD
Edit:Yine uyuyamadım iyi mi :/
2:Burada tartışmak isteyen arkadaşlar mutlaka vardır, zaten bugün tartışmış da olduk ama bunlarla ilgilenmeyen ve sırf anime muhabbeti yapayım diye girenlerin azınlıkta olduklarını zannetmiyorum açıkçası :) Onlar da benim gibi daha çok son iletilerle forumu takip ediyorlarsa bu tarz şeyler onları siteden soğutabilir de :) Onun yerine bugünki gibi seyrek olarak, kendiliğinden oluşan tek muhabbet konularının hem bu isteğimize uygun düşeceğini, hem de seyrek çıkan tek bir konunun animecileri de rahatsız etmeyeceğini düşünüyorum :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anime izleyenlerin içinden kafadan kontak dini görüşleri olan insan çıkacağını sanmıyorum. sonuçta animelerde islam dışında her türlü dinsel inanışı görüyorum ve bunu izleyen insan da zaten fanatik değildir olamaz. çıkmasıda düşük bir ihtimaldir.

bu mesajda tartışma bölümünü açmayın der gibisin çünkü bahsettiğin kafadan kontak olma durumu göreceli ve bu uslüp soruna neden olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.