Jump to content

Hangi Üniversite?

Pingu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Canını seven mühendislikten uzak dursun, şu an komadayım, benim yerime hemşire yazıyor.   Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar mühendisliği 4. sınıfım. Size şu kadarını söyleyim. Bilgisayarla, yazılıml

Katılıyorum işkençe çekip ot gibi yaşamak istemiyosanız  Bilgisayar bölümlerinden uzak durun :D Günlük olarak beyinin 404 alma ihtimali 80,   tavırlar şu şekilde olabiliyo :D        if ( $('#beyin404'

Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz... /Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana

Ege Bölgesindeki tüm üniler tercihimdir istediğim fakülte iletişim fakültesi,Ege Bölgesinde ünide okuyanınız varsa ünisi hakkında düşüncelerini yazabilir mi?

Benim bildiğim bir tek o bölgede Ege Üniversitesi'nde var Gazetecilik. Öncelikle İzmir'de üniversite okuyup da pişman oldum diyen görmedim. İzmir güzel, eğlenceli, her ne kadar bir Eskişehir gibi olmasa da öğrenci şehridir. Alışma sürecin fazla sürmez. Gelelim bölüme, dersler kolaydır yatarak geçersin. Fakülte en son inşaat halindeydi, yenilenme sürecinde, büyük ihtimal bitmiştir. Umarım kantinde yapmışlardır iletişim fakültesine. Kantinsizdir evet. Kantinsiz bir bölüm düşünülemez. Üniversite hayatının en geyik zamanları kantinde geçer.

Benim bir tavsiyem eğer gazeteciliğe büyük bir ilgin yoksa, bence başka bir bölüme yönelmen. Mezun olduktan sonra amcan, dayın gibi bir tanıdığın yoksa işsiz kalma ihtimalin yüksek. Kendi işini yapmayan binlerce insandan biri olursun. Gerçi şu zamanda tüm mesleklerde durum bu. Ya bölüm birincisi, ikincisi olacaksın ki o bile bazen yetmiyor. Ya da tanıdığın olacak. Üniversite zamanı oranın yerel gazetelerinde iş bulup çalışırsan deneyim ve Cv açısından büyük avantaj sağlarsın. 

Soru cevap şeklinde devam edersek daha yararlı olur bundan sonra. Varsa aklına takılan sorabilirsin.

acaba mimar sinan güzel sanatlar fakültesi grafik bölümü ve Enformatik bölümü hakkında bilgi verebilecek biri var mı acaba ?

Özel olarak merak ettiğin bir şey var mıdır? Sonuçta Mimar Sinan, en iyi üniversitelerden biridir. Verdiği eğitim çok iyidir. Söylediğin bölümlerin zorluğunu biliyorsundur. Girmek kadar mezun olmak da çok zordur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.