Jump to content

Türk Anime TV Zello'da!

torotoro

Önerilen İletiler

Henüz pek konuşan olmasada şu an kanalda 15 kişiyiz. Ayrıca belirtmek isterim burası öneri ve istek konusu değil. Tapatalk isteğinizi belirtebileceğiniz yerler mevcut. Ayrıyetten sizler içinde bu konuyu yöneticimiz ile konuşacağım. Zello konusunda da üzdünüz beni bir dövmediğiniz kaldı :(

Aylar önce çok yetkili birine iletmiştim ve bana mobil sitemiz var Tapatalk'a gerek yok diye dönüt vermişti. Zello konusunda pek ileriye dönük fikirler sunamıyorum. Çünkü sesle konuşma hızlı ve pratik olsa da bu kitleye hitap etmiyor. Tabii ki de bir şey yapmanız hiçbir şey yapmamanızdan iyidir. :) Aşağıda dendiği gibi bir Team Speak sunucusu çok daha iyi olabilirdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konu güncellenmiştir. Windows PC ve BlackBerry indirme linkleri eklendi.

Günlük yaklaşık10 kişi katılıyor genel olarak. Sohbette geceleri başlıyor. Gayet hoş sohbetler dönüyor. Anime, manga haricinde bol bol konular konuşuluyor. Bayağıda ilginç konular özel hayattan konular falan :D. Zello'da ses karışması gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü aynı anda birden fazla kişi konuşamıyor. Biri konuşmasını bitirdiği zaman bir başkası tuşa basıp konuşabiliyor.

Team Speak işine gelirsekte birçok açıdan Zello'dan daha gelişmiş ve kullanışlı olduğu bir gerçek. Ama bunun için bir team speak serverı kiralamak gerekiyor buna bir bütçe ayırabileceğimizi düşünmüyorum ki ayırsak dahi bunun uzun süre devam ettiremeyebiliriz. Sitemize düzenli bağış olursa belki düşünebiliriz :P. -Belirteyim site kendi gelirini reklamlardan karşılıyor bazen bu gelir yetersiz dahi kalabiliyor. Sitenin sürekli veri tabanı vs. hatası vermesi sunucunun bazen yetersiz kalması veya sürekli yapılan saldırılardan kaynaklanmaktadır.-

Anlayacağınız Zello beleş hemen oraya yerleş :D. Hepinizi bekliyoruz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.