Jump to content

Türk Anime 5. Yılını Yarışmayla Kutluyor!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu sene bizim senemiz! Türk Anime ailesi olarak 5 yılımızı sizlerle geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Yeni yıl, yeni yarışmalar demek ve 5. Yılımızı bir yarışmayla kutlamak istiyoruz. Buyrun size cazip

Evet geçerli bir sebebiniz yoksa gerçek isminizi "söylemeniz" gerekiyor.   Yanılmıyosam ilk büyük organizasyonumuz o yüzden affınıza sığınarak bu ödüllerin yeterli olduğunu düşündüğümü belirtmek ister

İzlediğim videolar arasında kaliteli şeyler çıkmış ortaya, biraz renklendirmek ve kızıştırmak adına kısa bir intro paylaşayım, video'nun hazırlanışı hala sürüyor :)   http://youtu.be/_KIoMEDp2iQ

Neden TürkAnime? sorusuna vereceğim cevap bir video ile anlatılmaz bence :D Yarışmaya katılanlara başarılar :) Yarışmayı düzenleyenlere teşekkürler ve kolaylıklar :)

Fikir: Jürinizi açıklamanız gerektiğini düşünüyorum az çok kimler olacağı belli olsa da :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heyecanlı bi durum buraya layık bir şeyleri videoya sığdırabilirsem bende katılmak isterim  :wub:

Duruma göre ama katılan herkese başarılar şimdiden iyi düşünülmüş. Ah baskılı tişört çok iyi olurdu ya :)

Ne zamandır hayal ediyodum öle bişiler :) Eline sağlık herkesin. Burayı seviyorum  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.