Jump to content

Türk Anime 5. Yılını Yarışmayla Kutluyor!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu sene bizim senemiz! Türk Anime ailesi olarak 5 yılımızı sizlerle geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Yeni yıl, yeni yarışmalar demek ve 5. Yılımızı bir yarışmayla kutlamak istiyoruz. Buyrun size cazip

Evet geçerli bir sebebiniz yoksa gerçek isminizi "söylemeniz" gerekiyor.   Yanılmıyosam ilk büyük organizasyonumuz o yüzden affınıza sığınarak bu ödüllerin yeterli olduğunu düşündüğümü belirtmek ister

İzlediğim videolar arasında kaliteli şeyler çıkmış ortaya, biraz renklendirmek ve kızıştırmak adına kısa bir intro paylaşayım, video'nun hazırlanışı hala sürüyor :)   http://youtu.be/_KIoMEDp2iQ

Evet geçerli bir sebebiniz yoksa gerçek isminizi "söylemeniz" gerekiyor.

Yanılmıyosam ilk büyük organizasyonumuz o yüzden affınıza sığınarak bu ödüllerin yeterli olduğunu düşündüğümü belirtmek isterim. Siz değerli yarışmacılar kadar biz de normal hayatta fazlasıyla meşgul insanlarız. Bunlar için bile fazlasıyla efor sarfettik.

Yarışmacıların çoğu zaten bu hediyelere isterlerse ulaşabilirler. Amacımız türk anime tutkunlarının kendi içlerinde biraz daha kaynaşması ve en önemlisi eğlenmek. "Katılmayacaksan yazmana ne gerek var" diye düşünmenize gerek yok her türlü yorumunuz bizim için değerlidir.

haklisin :D ama bazi ergenler yaziyo ya oyle uyarayim dedim ve turkiyede cok asiri pahali her isteyen alamiyor bazi baskili tisortler 80 100 tl yi buluyor sadece naruto Kunai leri artik ismini unuttum kunai miydi ne iste onlari 20 30 tl ye satan yer var bide plastik demirdende degil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

haklisin :D ama bazi ergenler yaziyo ya oyle uyarayim dedim ve turkiyede cok asiri pahali her isteyen alamiyor bazi baskili tisortler 80 100 tl yi buluyor sadece naruto Kunai leri artik ismini unuttum kunai miydi ne iste onlari 20 30 tl ye satan yer var bide plastik demirdende degil

Ekonomik duruma göre pahalı ucuz diye ayırmamak lazım. Yurtdışında daha ucuz olduğu bir gerçek ve bunun sebebi yine arz-talep ilişkisi. Türkiye'de bu sektörler yeni yeni gelişmeye başladı ve dikkat edilirse e-sport ile birlikte doğrusal olarak artış gösteriyorlar. Türkiye'de her isteyen alamıyor bu da bi gerçek ancak ben her istediğimi alabiliyorum :P Bu yüzden ödüllerin bir kısmına sponsor oldum zaten. Ek olarak bu sektör tamamen eğlence üstüne kurulu olduğu ve ihtiyaç arzetmediği için müşterinin fiyatlara şikayet etme hakkı kalmıyor. "Pahalıysa alma kardeşim" veya "Almasan ölür müsün?" tarzı cevaplar sık sık karşımıza çıkıyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekonomik duruma göre pahalı ucuz diye ayırmamak lazım. Yurtdışında daha ucuz olduğu bir gerçek ve bunun sebebi yine arz-talep ilişkisi. Türkiye'de bu sektörler yeni yeni gelişmeye başladı ve dikkat edilirse e-sport ile birlikte doğrusal olarak artış gösteriyorlar. Türkiye'de her isteyen alamıyor bu da bi gerçek ancak ben her istediğimi alabiliyorum :P Bu yüzden ödüllerin bir kısmına sponsor oldum zaten. Ek olarak bu sektör tamamen eğlence üstüne kurulu olduğu ve ihtiyaç arzetmediği için müşterinin fiyatlara şikayet etme hakkı kalmıyor. "Pahalıysa alma kardeşim" veya "Almasan ölür müsün?" tarzı cevaplar sık sık karşımıza çıkıyor.

haklisin ama Turkiyede sektorler gelisse bile turk halki boyle davrandigi surece yien pahali olur japonyada turk parasi ile 20 30 tl lik tisort 80 tl ye satiliyor kzandiklari para baya bi fazla yani turkiyede sektorler gelissede en az 50 tl ye dusururler ondan dusukleri de 2 3 giyinmeye yirtilcak seyler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.