Jump to content

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Witch

Önerilen İletiler

Ben mi paraya fazla değer veriyorum yoksa aşkı gerçekten bilmediğimden mi ? Aşk mı yoksa Para mı ? sorusuna ''Her zaman para '' benim tercihim bu.Ne kadar herkes aşkı savunsada ben paraya savunuyorum.Ama onlarca izlediğim animeler de tabi ki aşkı özenmeme yardımcı oldu.Lakin gerçek hayatta böyle bir şey olmayacağndan. Gerçek hayatıma işlemedi.Belki parayı fazla savunmamın asıl nedeni şu ana kadar mutluluğun ne demek olduğunu anlamadığımdandır.Veya aşka inancım olmadığından.Paraya şey derler hep '' Parayla satın alamayacağınız şeyler vardır '' Bu söze kesinlikle katılıyorum.Lakin daha bir deneyimim olmadı.Şuan için para bir tık öndedir benim için...

Bu arada herkesin kararlarına saygı duyuyorum..Herkesin tercihleri farklıdır sonuçta 

carnival-phantasm-gilgamesh-shut-up-and-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 102
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mutsuzluk getirmeyeceği kesinde, gerisi kişiye kalmış -_-

Bak şimdi günümüz şartlarına göre açıklayım.   Huzur: "Para var huzur yok!" diyen Demet Akalın'ın aksine para olmayınca huzur olmuyor bu devirde. Elbette paranın olması da huzur değildir. Parayı doğru

deneyip bakmak lazim :D

Mutlaka getirir. Çünkü her insanın bu hayatta yapmak istediği bir şeyler vardır. Ha yoksada hayattan pek zevk almıyor demektir. Kim tüm dünyayı adım adım gezmek istemez ki ya da uzaya çıkmayı? İzleyince mutlu olduğumuz animeleri izlemek bile parayla :music-smiley-004: Özetle paranın mutlu edemeyeceği insan ya her şeye sahiptir ya da hiçbir şeye sahip olmak istemiyordur. Öyle bi insan olduğunu düşünen var mı peki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Para tabi ki mutluluk getirir ama farklı bir sürü şey de mutluluk getirir bu soruda aslında çok ters yönlere çekiliyor para mutluluk getirmez gibi algılanabiliyor veya paraya sahip olunca diğer şeyler kaybedilecekmiş gibi bir algı uyanıyor.Ha bu arada bu para sınırsızsa mutluluk getirir ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.