Jump to content

2014'ün En iyi 30 Animesi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

30. Sword Ard Online II     29. Amagi Brilliant Park     28. Space☆Dandy 2     27. Gokukoku no Brynhildr     26. Gundam Build Fighters     25. No Game No Life   24. N

Yaşla alakası olduğu kadar yokta, listede her zamanki gibi ortalarda moe akımı var başlarda komedi ve hayatan kesit serilerine önem verilmiş. Aksiyon kurgusundan daha zordur komedi yapmak.    He hiç b

Bu liste neye göre sıralanmış acaba. Gene güzel liste ama o kadar listeye girememiş mükemmel animeler izledim bu sene. Onların hepsini listede görmek isterdim. O kadar güzelim anime var, bu listede s

Ping Pong sanki Dragon Ball'a gönderme yapıyor gibi geldi? Belki de sırf o yüzden tutmuştur?

Not: İzlemedim. Sadece bir teori. Ama Ping Pong The Animation.. Hiç tahmin etmezdim.

Bunun dışında SAO genel anlamda ilk 30 u hak etmemişti. Şişirildiğini düşünüyorum ben SAO'nun sadece son bölümlerden birkaçı hoşuma gitti izlerken. Psycho-Pass, Nisekoi, No Game No Life gibi animeler de daha üst sıralamaları hak ediyorlardı bence. Kill La Kill'in de sıralaması çok hoşuma gitti açıkçası. Benden bu kadar ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

2014 yılına ait pek fazla seri izlemedim ama az çok takip ettiğim serilerden bir kısmını görmek güzel oldu, bunun dışında Zankyou no Terror, Noragami, Isshuukan Friends., Hoozuki no Reitetsu, 2.sezonu benim için tam bir hayal kırıklığı olsa da Hamatora The Animation,  şimdiye kadar izlediğim en iyi spor animelerinden biri olan Haikyuu!! , Gin no Saji 2, Donten ni Warau ve Black Bullet  kesinlikle bu listede bir şekilde yer almalarını beklerdim. SAO nun ilk 30 olması bile tam bir hayal kırıklığı, listeyi ciddiye bile almamak gerektiğinin kanıtı olsa da, neyseki Sidonia No kishi üst sıralarda yer bulmuş kendisine JoJo ve Mushishi  'nin bu kadar alt sıralarda yer alması da şaşırtıcı  :blink: Barakamon gerçekten eğlenceli bir seri olmasına rağmen ilk sırayı hak ettiğini düşünmüyorum  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://wrongeverytime.com/2014/03/31/top-30-anime-series-of-all-time/ burdada boyle diyo nedense heryerde baska yayinlamislar emin olmadan konulmus demekki cunku en cok tutulan seriler yok burda bu ne demek ya gitmis daha cikmamis seriler bile girmis ayrica Akame ga kill ve Tokyo Ghoul en az ilk 10 da olmaliydi Ayrica 2014 de bitti diye belki Hunter x Hunter 2011 de girer diye dusunuyom zaten bu link de 21. sirada 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://wrongeverytime.com/2014/03/31/top-30-anime-series-of-all-time/ burdada boyle diyo nedense heryerde baska yayinlamislar emin olmadan konulmus demekki cunku en cok tutulan seriler yok burda bu ne demek ya gitmis daha cikmamis seriler bile girmis ayrica Akame ga kill ve Tokyo Ghoul en az ilk 10 da olmaliydi Ayrica 2014 de bitti diye belki Hunter x Hunter 2011 de girer diye dusunuyom zaten bu link de 21. sirada 

Listenin başında kocaman All Time diye yazılmış. Bu konuda konuşulan liste ise 2014 serilerine ait. Bir tek Kill la Kill var 2014te başlamayan ancak onu da 2014te bitti diye katmış olabilirler.

Not: Baktım da Nisekoi ve Nagi no Asakura da varmış. 2014te biten sezonluk seriler göz önünde bulundurulmuş anlaşılacağı üzere.

Düzenlenme: Yabus tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu liste çok komik olmuş. Bende daha sağlam sıralama var.

Anime News Network US tarafından hazırlanan ve 17.005 kişinin oylamasıyla 2014'ün en iyileri seçildi. Her oy kullanana 5 anime hakkı verildi ve böyle sonuç çıktı. (İlk 20'sini veriyorum.)

1- Parasyte: The Maxim / 4402 oy

2- Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works / 4348 oy

3- No Game No Life / 3795 oy

4- Tokyo Ghoul / 3463 oy

5- Space Dandy / 2856 oy

6- Log Horizon / 2819 oy

7- SAO II / 2718 oy

8- Akame ga Kill! / 2703 oy

9- Psycho Pass / 2569 oy

10- Aldnoah Zero / 2551 oy

11- Monthly Girls' Nozaki-Kun / 2545 oy

12- Barakamon / 2249 oy

13- Jojo Bizzare Adventure: Stardust Crusaders / 2009 oy

14- Zankyou no Terror / 1985 oy

15- Noragami / 1969 oy

16- Haikyuu!! / 1934 oy

17- You Lie in April / 1722 oy

18- Nisekoi / 1693 oy

19- Free! Eternal Summer / 1488 oy

20- Mushishi Zoku Shou / 1467 oy

Admin Notu = Evet baya sağlammış :lol: 2 ve 7 numarayı görünce daha da etkilendim listeden :P

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Listenin başında kocaman All Time diye yazılmış. Bu konuda konuşulan liste ise 2014 serilerine ait. Bir tek Kill la Kill var 2014te başlamayan ancak onu da 2014te bitti diye katmış olabilirler.

Not: Baktım da Nisekoi ve Nagi no Asakura da varmış. 2014te biten sezonluk seriler göz önünde bulundurulmuş anlaşılacağı üzere.

2014 yaziyor diye direk link alip attim yazilara bakmadan ama baska yerlerdede degisik

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
Flood yasak, ayrıca konuyu dağıtma
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biri bana konunun kaynağı olmadığı için neden, hala kilitlenmediğini ve benim iletimin kim tarafından ve neden silindiğini açıklar mı ?

Edit:Turkanime ekip olarak haber yapmaya da başlamış, bu kadar zor muydu acaba konunun altına "Kaynak:Turkanime.tv" yazmak. Ama kaos olup, daha çok ileti kasılacak ya, konu gündemden düşmeyecek ya güzel fikir.

Düzenlenme: sakuragi tarafından
Ana sitede yazıyor, Haber bölümündee
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.