Jump to content

Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun zamandır anime şarkılarını cover'lıyorum gitarla, (amatör olarak tabii) ama pek kayıt yapma fırsatım olmuyor. Zaman buldukça yaptığım ve yapacağım kayıtları sizlerle de buradan paylaşayım

Yeni çalışmamla karşınızdayım arkadaşlar. Bu seferki cover Gate serisi için. 2015 animelerinden birisiydi gate serisi. İzlemesi keyifli, güzel bir anime. Başlangıcı güzel yaptı ve ilk bölümüyle beklen

Yeni cover geldi ahali :D Geç gelen Sword Art Online cover'ı, tatil araya girdi Sevdiğim serilerden birisi, her ne kadar bayık ilerlediği zamanları olsa da gönlümüzde bir yeri var. Overfly parçası se

Posted Images

Amygirl, 12 saat önce yazdı:

Onmyouza çiçeğimmmm <3

Matatabi döktürmüş yine sözlere bak :D Bu şarkılarının anlamına bakmamıştım çeviri de iyi olmuş

Cover için ellerine sağlık ^^

Teşekkürler, elimizden geldiğince işte :)
Sözlerin ingilizce çevirisi yoktu, baya şiirsel olduğundan kimse bulaşmamış sanırsam. Bende bi tanıdıktan yardım aldım. ^^
Grupta şarkı sözlerini Matatabi mi genelde yazıyor, ben Kuroneko diye düşünüyordum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
SPAWN-TheUndead, 23.03.2018 - 15:59 yazdı:

Teşekkürler, elimizden geldiğince işte :)
Sözlerin ingilizce çevirisi yoktu, baya şiirsel olduğundan kimse bulaşmamış sanırsam. Bende bi tanıdıktan yardım aldım. ^^
Grupta şarkı sözlerini Matatabi mi genelde yazıyor, ben Kuroneko diye düşünüyordum...

Şarkı sözlerinin çoğu Matatabi ye ait kuroneko yazmasa da olur söylesin yeter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Merhaba millet, yeni çalışmam Sword art Online serisinin ilk açılış şarkısı Crossing Field için oldu. 
Bu sefer işi biraz daha ileri götürerek diğer amatör müzisyenlerle ortaklaşa bir çalışma şekline çevirdim ve
böylece de ilk band cover'ımızı gerçekleştirmiş oldum. ^^
Vokalde Nanao-san, bass gitarda da kemu-san bana eşlik etti. Umarım siz de beğenirsiniz... .
Bir sonraki cover'larda görüşmek üzere... (^^^_^)/
https://www.youtube.com/watch?v=g-FwSQ3kT9o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.