Jump to content

Mühür - 密閉 - Mippei (27. Bölüm Eklendi YENİ!!)

jans09

Önerilen İletiler

4 saat önce, jans09 yazdı:

Senin yorumların da olmasa yazmaya hevesim kalmayacak sağ ol :wow1-onion-head-emoticon:

de bu Tholgar filan (adını doğru mu yazdım bilmiyorum :D ) güçlü adamdı yanlış hatırlamıyorsam nasıl yedi o oku merak ediyorum,ya da oku atan adam sahneye havalı girip dayak yiyen adamlardan mı Uryu İshida gibi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

MÜHÜRblog   Kısaca: Ame, 4 yaşında yaptığı yanlış bir büyü sonucu güçlerini kaybeder ve aynı zamanda babasının ölümüne neden olur. Üstelik bir insanı hiç bir iz bırakmayarak yok edecek kad

Teşekkürler. :D Planladığım gibi giderse bir kaç çeşit olacak :)    Daha diğeri bitmeden bunu attım sömestr tatili geliyor ne de olsa... 15 gün ders öğrenci, görmeyeceğim.. Ders müfredatını hallettim

Edecek, edecek... Boş her anımda yazıyorum zaten :D    Ay bu kadar sevilmesi çok mutlu edici ya   :4:  :7:

On 18.04.2016 at 16:34, Esora yazdı:

Çok uzun lakin güzele benziyor :dead-crazy-rabbit-emoticon:

Bu akşam 1-2 bölümünü okuycam :panda-emoticon-22:

Kurs olmasa bi 10 bölüm kadar giderdim en az ama Cry T-T...Şu ilk 3 gün bi 10 bölüm sonra rahat rahat dier bölümlerini okuyım :hit-milk-bottle-emoticon:

Tanıtım kısmı çok iyi olmuş ama bi kısa özet olaydı :big-eye-milk-bottle-emoticon:

Buyur cicim.. Kısa özet.. Senin için...  girl9-smiley.gif?1292867608  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bütünlemeler bitince okuyacağım demiştim hatırladım okudum :ahaaah-onion-head-emoticon:Daağue  yeni bir ırk mıdır yoksa büyü sınıfı gibi bir şey mi ? Zeze dediklerini kişiyi tanıyorlar demek ki eskilerden olsa gerek şifa gücü yüksek biri sanırım , ilginç şeyler Netrib bu adamları tanıyormuş misal bizimkilerin aksine hikayeye babada girdiğine göre eğitiminde Ame ilerleme kayıt eder diye düşünüyorum sonuçta küçükken babasından bir kaç şey öğrenmeye çalışıyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.