Jump to content

Mühür - 密閉 - Mippei (27. Bölüm Eklendi YENİ!!)

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

MÜHÜRblog   Kısaca: Ame, 4 yaşında yaptığı yanlış bir büyü sonucu güçlerini kaybeder ve aynı zamanda babasının ölümüne neden olur. Üstelik bir insanı hiç bir iz bırakmayarak yok edecek kad

Teşekkürler. :D Planladığım gibi giderse bir kaç çeşit olacak :)    Daha diğeri bitmeden bunu attım sömestr tatili geliyor ne de olsa... 15 gün ders öğrenci, görmeyeceğim.. Ders müfredatını hallettim

Edecek, edecek... Boş her anımda yazıyorum zaten :D    Ay bu kadar sevilmesi çok mutlu edici ya   :4:  :7:

Bölüm çok güzeldi abla betimlemeler falan çok iyi olmuş, sonuna da bayıldım yazık Ame'ye :D Bu arada isimler hoşuma gitti de özel bir anlamları var mı ya da bu isimleri seçmenin özel bir nedeni?

Teşekkür ederim canım :D Ame çok çekecek gibi :) İsimlerin ve büyülerin isimlerinin hepsi Çerkes boy ve sülalelerinden alıntı. Sadece Kuramaun ve Kurama onlar da birbirleri ile ilişkili olduklarından dışardan ithal :D Aslında forumdan isimlerin oluşturduğu bir FF yapacaktım ama kötü karakter oldum diye kırılan olmasın istedim ben de isimleri bu şekilde seçtim :D

bu bölüm de harika olmuş bunu okuyunca nadanse hep en sevdiğim kitaplar geldi ondan içimi ayrı bir heyecan kapladı lütfen yazmayı bırakma

Bırakmayı pek düşünmüyorum. Elimden geldiğince hızlı olmaya da çalışıyorum hatta neredeyse günde bir bölüm çıkıyor. Biraz yavaşlamaya karar verdim.. en azından günde bir bölüm yerine haftada 2 ya da 3 bölüm şeklinde uzun ve bol maceralı bir FF olmasını istiyorum :D Beğenmenize sevindim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim canım :D Ame çok çekecek gibi :) İsimlerin ve büyülerin isimlerinin hepsi Çerkes boy ve sülalelerinden alıntı. Sadece Kuramaun ve Kurama onlar da birbirleri ile ilişkili olduklarından dışardan ithal :D Aslında forumdan isimlerin oluşturduğu bir FF yapacaktım ama kötü karakter oldum diye kırılan olmasın istedim ben de isimleri bu şekilde seçtim :D

Bırakmayı pek düşünmüyorum. Elimden geldiğince hızlı olmaya da çalışıyorum hatta neredeyse günde bir bölüm çıkıyor. Biraz yavaşlamaya karar verdim.. en azından günde bir bölüm yerine haftada 2 ya da 3 bölüm şeklinde uzun ve bol maceralı bir FF olmasını istiyorum :D Beğenmenize sevindim :D

kitap haline getirmeyi düşünüyormusun  bitirince

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.