Jump to content

"Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"

kata silvia

Önerilen İletiler

animede insan karakteri olsam ghoullar için restoran açardım  B) işin ucunda para var gibi duruyor

ghoul olsam sadece insan eti yimemizin mantıksız olduğu kanısına varıp ömrümü bilimsel araştırmalara adardım  -_- şaka şaka karnımı doyurup yan gelip yatardım ne uğraşıcam  :lol: yapacak birşey yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kendi ailemi yerdim. Yabancıya gitmesinler.

tek takılırdım. herkesi öldürüp, en güçlü ben olurdum. :D

Hımm. Katliaaam. o.o

İnsan olsam herhalde CCG'ye katılırdım, Arima'nın yanından ayrılmazdım.  Birlikte ghoul avına çıkardık :D

Ghoul olsam korkun benden, milletin işine gücüne bulaşırdım öteki ghoulları CCG'ye ispiyonlardım. CCG ile çalışmak istediğim kesin ama. Hiç olmadı kötü ghoulları avlar kendi kendime adaleti yerine getirirdim :D 

Belki de Tsukiyama'nın yardımcısı falan olmak isterdim, birlikte ziyafet çekerdik. (Tabi sadece Ghoul yicez. İnsan yemem.)Yanında olsam da yeterdi gerçi, beni yese bile rağzıyım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tokyo Ghoul benim için ciddi bir seri çünkü her ne kadar fantastik ögeler de barındırsa psikolojisi çok gerçek. Ayrıca Kaneki Ken'i barındıran anime -ki kendisinin "saç rengi değişmeden önceki" hali kendime en yakın bulduğum karakter. O yüzden yazacağım:

Doğuştan bir ghoul olsaydım: Bir yaşa kadar ailemin benim için avlanmasına izin verirdim. Tanıdığım güvenilir birinden dövüşmeyi ve kagune'mi (tahminimce bir "bikaku"m olurdu) kullanmayı öğrenirdim. İnsanların arasına karışır, eğitimimi tamamlardım: Bir psikiyatrist ya da psikolog olarak. Ardından hastalarımdan geri dönüşü olmayan rahatsızlıkları olanları seçer ve avlardım, intihar süsü vererek. İnsan hayatına saygı duyarım ve benim için her insan değerlidir ama düzeltemediğim (için) kendini öldürecek birinden beslenmekten sakınca görmüyorum. 

CCG'den olsaydım: Gerideki beyin takımından olurdum. Savaşmak için küçük yaştan beri eğitiliyorduysam en iyi ukaku tipi ghoul'ları avlayacağımı düşünüyorum ama şu anki halimle ancak eksik noktaları birleştirmek ve teoriler üretmek bana uygun. 

Sonradan ghoul'a dönüştürülseydim: İntihar ederdim. Yine de beni bu dünyaya bağlayacak birileri varsa ondan yardım isterdim. Bir süre karanlıklarda yalnız takılır, ceset artıklarıyla beslenirdim. Gücümü toparlayıp yeni bedenimi kontrol etmeye başladığımda barışçıl bir ekibe -Anteiku gibi- katılacağımı düşünüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.