Jump to content

Animasyonlarla Çizim Çalışmalarım ...(Güncellendi - 03.02.2015)Theatre

Mechiro

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar benim çizimlerim felan iyidir hatta onlarla ilgili konu açmayı bile düşünüodum ama Daha 2 gün önce animasyon çizmeye ve başlamaya karar verdim ve işte ilk çalışmamın son halini sizlere payl

Konu güncellenmiştir :)

Artık renklilerle devam ediyoruz daha iyi oluyormuş gerçektende :D Bu arada beğendiğine sevindim :)

Bu iş sabır ister daha çok yaparsan ustalaşırsın ve videoları atmayı da unutma :D Harikasınn

Haklısın merak etme unutmam :D Bu arada beğendiğine sevindim :)

Başarılı   :17: Daha da geliştirip chibisi olmayan animelerin komik tarzda chibilerini yapabilirsin :)

Tşk.ler :) Aklımda bulundururum :) Peki tavsiye varmı senden ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda benim gibi animasyon yapan biri çıktı kullandığın programın adı ne? Grafik tabletle mi çiziyorsun ? bunları merak ettim bu arada animasyonlarında easing,harding e dikkat etmelisin onun dışında pozlamalar pek fena olmamış başarılar.

Ne zamandır dijital resimler çiziyordum sanırım artık bi animasyona başlamanın vakti geldi diye düşündüm :D Kullandığım program Photoshop cs6 ve evt. grafit tabletle ancak yapıyorum :) Bu arada tşk.ler beğendiğine sevindim ve tavsiyeler içinde saol animasyoncu animasyoncunun halinden anlıyor :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seninkine bakınca aniamsyon yapasım geldi :) istersen birlikte projeler yapabiliriz.

1423008958.gif

Banada aynısı oluyor resim çizen ya da animasyon yapan biri olsa :D Aynen yapabiliriz hatta aklımda birkaç proje varda onlarda 2 gün sonra felan başlarım herhalde :) Bu arada pivot animasyonuna hiç çalışmamıştım seninkide iyiymiş en son arkadaş yapıyordu ama çok zormuş dedi bana sencede öylemi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısın merak etme unutmam :D Bu arada beğendiğine sevindim :)

Tşk.ler :) Aklımda bulundururum :) Peki tavsiye varmı senden ??

Mesela benim başlangıç animelerim olan Death Note ve Steins Gate animelerinin chibilerini yapabilirsin.Bildiğim kadarıyla onların chibileri yoktu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.