Jump to content

One Piece 775 Tartışma / 776 Öngörü

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Manga tartışmalarını forumda kendi bölümlerine, tartışma ve öngörü şeklinde başlık atarak tartışalım. Aynı konu üzerinde farklı mangalar tartışmamış oluruz. Bu konularda güncel manga bölümleri tartışılacağı için ciddi spoiler içerir.

Bölüm için

http://www.mangapanda.com/one-piece/775

Bence bölüm çok iyiydi, tam bir erkek adam bölümüydü. Replikler falan. Senior'un flashbackleri de çok iyiydi, aksini iddia eden çok ama. Oda sensei öyle bir hikaye çaktı ki, adamın bebek kıyafeti giyip emzik takmasını resmen mantıklı buldurdu bize. 

Senior'la ilgili teorim de şu, daha önce alabastra arcında Sanji Bon-Chanla aynen bu kıvamda dövüşmüştü ve gelecekte Bon Clay bizim tayfaya yardım etti. Senior da ilerde bir ucundan tutar bence. Delikanlı adam zaten.

Bir de şeyi anlamadım, Tontatta prensesi iyileştirme yeteneği kullanınca sıkıntı yok ama restorasyon kullanınca mı ömrü kısalıyor? Anlayan var mı burayı?

Ps: Haftaya bölüm yok -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya o kadar dalga geçtim hem senior la hem oda'yla şimdi kendimi kötü hissediyorum. çok güzel hikaye yazmış. böyle her karakterin geçmişini anlatacak olursa bu arc bitmez yanlız. law-rebecca-curos-senior. dahasıda gelir muhtemelen. sırf şu arc bi kaç animeye bedel. kaç tane yeni karakter kaç tane background. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya o kadar dalga geçtim hem senior la hem oda'yla şimdi kendimi kötü hissediyorum. çok güzel hikaye yazmış. böyle her karakterin geçmişini anlatacak olursa bu arc bitmez yanlız. law-rebecca-curos-senior. dahasıda gelir muhtemelen. sırf şu arc bi kaç animeye bedel. kaç tane yeni karakter kaç tane background. 

Ama bu arc çok kilit bir arc olacak anlaşılan. Buradaki karakterlerin bir çoğu burada kalmayacak gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama bu arc çok kilit bir arc olacak anlaşılan. Buradaki karakterlerin bir çoğu burada kalmayacak gibi

marineford savaşına rakip olabilecek bi savaş oluyor ama arc içinde yonkou yok dof dan başka shichibukai yok bi tane amiral var ve nerdeyse hiç etkisi yok. yeni elemanlar aldı götürüyor savaşı. 5 arclık karakter çıkardı adam bir arc'da vallahi helal olsun. dressrossa uzayacak ve hertürlü uzatmaya hakkı var adamın bu kadar emek üstüne 30 bölümde falan bitmez 100 ü geçer tahminim bu arc.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga'nın durumuna bakarsak 15 bölüm sonra zafer yemeği yiyor olurlar sanırım. Bu arada Big Mom mevzusu ne oldu ya? Sanjiler falan?

sanjiler en son big mom'la karşlaştılar işte. ordan beri gözükmüyorlar. 15 bölüme bitmez bu arc ya :S trebol'u kim yenecek ben onu sanji yener diye hesap ediyordum. sanjiler gelecek onların başından geçenleri falan izlicez falan diyordum. birdcage'in kırılması gerek sanjilerin gelebilmesi için onuda ya fujitora yada sabo yapar zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cidden düşünce daha bir 50 bölümü var. Sanjiler'in mevzudan bayağı bir hikaye çıkacak gibi. Daha önce hiçbir arcta tayfanın bir kısmının uzun süre kayıp olduğu olmamıştı. Bu arada Trebol'ü Usopp yenmeli. Erkek erkeğe kapıştırır onları Oda. Zaten Usopp haki falan açtı, bir şeyler çıkar oradan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cidden düşünce daha bir 50 bölümü var. Sanjiler'in mevzudan bayağı bir hikaye çıkacak gibi. Daha önce hiçbir arcta tayfanın bir kısmının uzun süre kayıp olduğu olmamıştı. Bu arada Trebol'ü Usopp yenmeli. Erkek erkeğe kapıştırır onları Oda. Zaten Usopp haki falan açtı, bir şeyler çıkar oradan.

ciddi mi söyledin onu :D treboll'u usopp nasıl yensin ya, treboll sakız gibi çiğner onu çiğnedi de zaten. dof'un generallerinden biri treboll. onu yenmek sanjiye yakışır. usopp yürüyen ölü şuan zaten yapacağını yaptı oda dahada dönmez ona.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.