Jump to content

Duo arıyorum!

BerqO

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaslar league of legends oynayanlar için bir konu açmak istedim. Aslında ilk başta sadece kendim için acıcaktım sonra dedim madem ben sırf bunun için konu açıyorum diğer açmak isteyenlerinde tekrardan aynı konuyu acmasına gerek yok herkez bu konu altından bulsun veya görsün duosunu. Neyse sadete geliyim

Lig: Plat 5

Nick: RavenChıstA

Main: Adc or Solo Top

Ben illa sup aramıyorum goldda olur farketmez sadece kazanıyım artık ya :'( Yemin ederim hakettigim oyunları kaybetmekten bıktım ilgilenipte duo girmek isteyen olursa oyundan eklesinler :'(

Geçen yine sinirlenirken...

http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=794804#post794804

Plat elo... sadece bu kadarda degil oyunlarım neyse bye  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LoL'ün kaderi bu. Eskiden sadece TR server'ı böyleydi, şimdi EU West bile böyle. Aşırı kalabalık ve küçük yaş ortalamalı oyuncu kitlesinin getirisi bu. Ben ilk çıktığı 2 senen oynadım LoL'ü, çıktığı hafta indirmiştim. O zamanlar tadından yenmiyordu. Sonra Dota 2 çıkınca döndüm yine dotaya. Sen burada kendine duo bulsan bile bu ortadan kaybolan Jungle'lara ya da feedleyip çıkan midlere engel değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Unbalanced team meselesi, yapıyorlar bunu evet. Dota'da ve Dota 2'de hep balanced teamlerle oynadık. Kazanma ve kaybetme yüzdeleri dengeli oluşturur takımları. Şayet Riot dengesiz takım politikası izliyor mu diye sorarsan bence yapıyor. Oynadığım ilk 2 sene dengeli takımlarla hep çekişmeli oyunlar oynardık. 1 saat sürerdi oyunlar. 2 senenin sonunda oyunlar hep bir takımın ezilişiyle sonuçlanıyordu. 20 dk'da biten oyunlar. Karşının şevki kırılmasın diye kendimi öldürtüyordum gidip. Öyle böyle bıraktım ben de

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LoL'ün kaderi bu. Eskiden sadece TR server'ı böyleydi, şimdi EU West bile böyle. Aşırı kalabalık ve küçük yaş ortalamalı oyuncu kitlesinin getirisi bu. Ben ilk çıktığı 2 senen oynadım LoL'ü, çıktığı hafta indirmiştim. O zamanlar tadından yenmiyordu. Sonra Dota 2 çıkınca döndüm yine dotaya. Sen burada kendine duo bulsan bile bu ortadan kaybolan Jungle'lara ya da feedleyip çıkan midlere engel değil.

Sezon 1 in başları... Gerçekten zevkliydi o zamanlar. Ne TR vardı hatta EU West, East bile yoktu.

Riot'un bu sistemi bilinçli oluşturduğunu düşünüyorum artık. Seni oyuna bağlamaya çalışıyor. Düşünsene girdiğin çoğu maçı kazandığını? Riot'un ne getirisi olcak bu işten? Sistemi ayarlamışlar, kazanma yüzden %60'ın üstüne kolay kolay çıkmıyo.

Merak etmeyin öyle bir sistem yok. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asdklşdfsgklasşffklsdşgasdkflşfdhklşasfdjklfşdsgasklfşfdkgşlfsdklşfgklşasfkldfşsgasfkl net gitti daha yeni geldim ne yazmıs ya sajkdlfdg :D O maç ciddicikten oynamıyodum dalgınlıgıma geldi (kendisi 0-11-12 oynadı jannayla)  :ph34r:

Edit: Ertuğrul gelsene oyuna kabul edildin didim layn o.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asdklşdfsgklasşffklsdşgasdkflşfdhklşasfdjklfşdsgasklfşfdkgşlfsdklşfgklşasfkldfşsgasfkl net gitti daha yeni geldim ne yazmıs ya sajkdlfdg :D O maç ciddicikten oynamıyodum dalgınlıgıma geldi (kendisi 0-11-12 oynadı jannayla)  :ph34r:

Edit: Ertuğrul gelsene oyuna kabul edildin didim layn o.o

Düzgün oynasaydın o kadar ölmezdim, senin gibi noob adc lere supluk yaparak hata ediyorum asdsafasdsafasd ciddi oynayışını da gördük berat burda şov yapma :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.