Jump to content

( 06 / 13 ) Jinsei

Eolo-sama

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Merhaba sayın çevirmen. İlk olarak böyle bir seriyi tekrar çevirdiğiniz için gerçekten teşekkür ediyor ve yapmakta olduğunuz özverili işte uzun süre kalmanızı diliyorum. Gerek çevirin kalitesi olsun gerek te karakterle konuşması arasındaki uyumluluk olsun gerçekten güzel iş başardığınızı görüyorum. Ve bu özelliğinizde ötürü sizi kutluyorum. Ama malesef ki ufak bir hatayı gözden kaçırmışsınız gibi görünüyor. Video'nun opening bölümünde ki yazılar anime başlangıçından itibaren olan ki okuması kolay değil. Sanırım bir türkçe karakter uyuşmazlığı var. Bunu sadece ben değil bir çok arkadaşımızda farketmiş olması lazım. Eğer vaktiniz varsa çeviride ki bu ufak hatayı düzeltebilir misiniz?Tabelalarda da aynı sorun var sanırım,tam olarak okunmuyor. Çeviride genel olarak bir problem yok.  Eğer değerli zamanızı ayırıp bu ufak tefek hataları düzeltirseniz ben ve arkadaşlarımı oldukça memnun edersiniz.

Videoları inceleyeceğim, bu tür eksiklikler varsa giderilip tekrardan ekleriz. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Jinsei Anime Türü : Komedi, Dram, Ecchi, Romantizm, Okul, Slice of Life Bölüm Sayısı : 06 / 13 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : Yuchun Düzenleme : Eolo-sama Özet

1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

İzliyordum.Teşekkürler çeviri için :)

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

4-5-6. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

Bu kaçıncı isteğim bilemiyorum ama Çoğu kişi Siteden yorum olarak yazıyor devamı neden cevrilmedi diye

Hiçbir sitede bulunmayan bu seri TAÇE tarafından tamamlanırsa Çok seviniriz. Lütfen Bu isteğimizi göz önünde bulundurarak çeviriyi tamamlayınız,

Okulla meşgul olan çevirmenlerimiz olabilir sakınca yok fakat seri Birkaç aydır Gelmedi

yavaşta olsa çevrilmesini istiyoruz.

LEoj3o.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.