Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

• 2 hafta sonra...

Fatal frame1-2-3-4 (Ps2,Wii) Nintendo wii oyunlarını pcde Dolphin emulatorü ile açabilirsiniz

Resident Evil Zero (2002 de gamecube versiyonu ile tanıştığım efsane)

Rise of Nations 

Final Fantasy 6-8-9-X-X2-13-tactics-cyristal chronicles

Dead or Alive (sözde dövüş oyunu erkekler oynamalı sahsdvdj )

Heroes of Might and Magic 4-6 

ib 

Witch House

Misao

Bird Story

Mad Father 

Şimdilik aklıma gelenler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dead Or Alive 5 :D 

Spoiler

Ben bunu Steam'den alırken çok ön yargılı davranmıştım , ne biçim oyun keşke daha iyi bir şey alsaydım demiştim ama oynadıkça 10 numara olduğunu fark ettim :D Serinin SinglePlayer kısmını herkesin gözünden oynuyorsunuz . Bunun yanı sıra en çok ilgimi çeken şey karakterler ve haritalardı . Ayrıca konuşmaları Japonca'da yapabiliyorsunuz . Ben oyunu çok sevdim :D Öneririm :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

To the Moon mükemmel bir oyun efsane müzikler bağımsız amatör yapım olmasına rağmen çoğu oyuna taş çıkaracak dram içerikli insanın ister istemez gözlerini dolduran oyundan öte film gibi  tam bir baş yapıt türkçesi mevcut özellikle "River" karakteri ahh ahh o efsane müziği birde buraya atayım. :

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.