Jump to content

Obitonun Sharinganı Kamui

Cao Cao

Önerilen İletiler

evet onu unutmuştum ama başkası o gözleri alırsa ne gözde körlük kalcak nede bir daha bozulcak.Ama galiba alan kişi uchiha olmalıydıda tam hatırlayamadım

peki en iyi arkadaşnı öldürmeden ms açılamaz kuralı.Sasuke bu kuralı bozdu şöyle düşününce itachi uchihayı katlederken köydeki çoğu kişinin ms açması gerekir çünkü kendileri öldürmese bile yakınları ölüyor örnek:Obitonun sharinganı

onun haricinde insanlar hep ölür, doğmak kadar sıradan bir şey ama nedense ms açan fazla insan yok

gözlük değiştirir gibi göz değiştirmleride ayrı mesele

narutodaki tek sorun ms de değil adamlar mikrofonu, kulaklığı, telsizi, tv yi keşfetmiş ama şahinle haberleşiyorlar

Evet burada bende size katılıyorum bir çok saçma yer var 700 de lap-top vardı 

Bu kör olma durumu bence obito için geçerli değil normalde sasuke msyi 1 veya 2 bölüm kullanmasına rağmen gözlerinin ışığını kaybediyordu. Bunun için emsye geçiş yaptı. Ama obito küçüklüğünden beri her dakika kullanan birisi ve körlük ile ilgili bir konuda olmadı kakashi ilede gözleri bağlı olduğunu düşünürsek kakashidede körlük yok

Bu bana da saçma gelmişti kendimce şöyle düşünüyorum bir gözünün olmaması nedeniyle ne Kakashi ne de Obito Susanoo açamıyor yani tam güç kullanamıyor yarım yamalak kullanılan MS bir Uchiha için az geliyor ancak bence de çocukluktan 4.savaş boyunca kullanması saçma.Ancak bu durum Kakashi için tam tersi adam sadece savaşacağı birkaç dakika kullanıyor ondada çok kullandım diyordu aynı mantıkla mangada 4. büyük savaş bittiği an kör olması gerekirdi saygılarımla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.