Jump to content

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeniler pek bilmez ama eskinin Sohbet-Konu Dışı adamı bendim  B) Benim buralar hep  :ph34r:  Neyse        Öncelikle birkaç faydalı bilgi verip konuya gireyim. Mutluluk canlıların birçoğunda bulunan bi

Yemek yapmaya bayılırım.. İnanın ki anlatamam yemek yaparken yaşadığım zevki. Açarım müziğimi çıkarırım malzemelerimi başlarım yemek, pasta, çörek, salata vb yapmaya... Süslerim, değiştirerek tatlandı

Öyle söylemekle olmaz arkadaşlar :))9 Varsa kendine güvenen şöyle gelsin :D

http://now-here-this.timeout.com/wp-content/uploads/2013/03/url-20.gif

Gelecekte ben:

*Mekan Evlenme Programi*

Esim yemekleri benim yerime yapsin. Guzel yemek yapsin. Cikolatayla alakalsi olan tatlilar yapsin. Baska beklentim yok.

Evim yok. Arabam yok. Bilgisayarim var. He bir de sulu boyam, renkli kalemlerim, bir de anime fan artlarim var. Bunlar ev ve arabadan cok daha degerli bir miras. Bunu fark edecek olan taliplerimi bekliyorum.

Not: Gintama izlemis taliplerime oncelik taniyorum.

Daha fazla igrenclesmeden gidiyorum, tamam. :mellow:

Böyle birini kim kaybetmişte sen bulucan :P nazan öncel gibi börekte mi açamıyorsun :D

Kısır en sevdiğim yiyecektir ve bu konuda da bir proyum.

Süzgünüm, annem hala bu konuda senden daha iyi :P komşuların tüm özel günlerinde ve kendi aralarındaki kadınlar matinesinde aranılan kısır ustasıdır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle birini kim kaybetmişte sen bulucan [emoji14] nazan öncel gibi börekte mi açamıyorsun :D

Süzgünüm, annem hala bu konuda senden daha iyi [emoji14] komşuların tüm özel günlerinde ve kendi aralarındaki kadınlar matinesinde aranılan kısır ustasıdır.

Umut etmek iyidir. :D Borek? Domates- peynirli ekmek arasi yapabilirim. Domates ve pynirlerin bicimi cok sanatsal. Hicbirinin sekli digerine benzemiyor. :mellow: Ama ekmegin icinde olduklari icin yetenegim hep sakli kaliyor. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Böyle birini kim kaybetmişte sen bulucan :P nazan öncel gibi börekte mi açamıyorsun :D

Süzgünüm, annem hala bu konuda senden daha iyi :P komşuların tüm özel günlerinde ve kendi aralarındaki kadınlar matinesinde aranılan kısır ustasıdır.

Subjektif admin  <_< Benim kısırımı yedin mide iddia ediyorsun  B) Ayrıca annenin eli yıllardır alıştığın yemekler falan tabi ki başka birinin yaptığı yemek daha güzel gelmez ... Başka birisi ile kıyaslasan savaş mı istiyon kamoooon derdim ama annelerle yarışmıyorum  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız beklediğimden daha çok kişi bu işte Emel'in deyimiyle "Pro" çıktı :D Ben yemek yapabilmeyi hayal gücüne bağlıyorum. Ee malum burası da hayal gücü yüksek şahısların forumu. Gochishousama deshita!

Not: Yalnız fark ettiniz mi bilmiyorum ama Ezgi konuya yaklaşamıyor, uzaktan bakıp bakıp kaçıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umut etmek iyidir. :D Borek? Domates- peynirli ekmek arasi yapabilirim. Domates ve pynirlerin bicimi cok sanatsal. Hicbirinin sekli digerine benzemiyor. :mellow: Ama ekmegin icinde olduklari icin yetenegim hep sakli kaliyor. :(

Nazan öncel'in o şarkısıyla gönderme yaptım sana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.