Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

• 7 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar, bundan yaklaşık 2 yıl önce bir animeye başlamıştım ancak sadece başını izleyebilmiştim. Sonralardan devamını getirmek istesemde animeyi bir türlü bulamadım. Belki aranizda çok izleyen arkadaşlardan biri bulmama yardımcı olur.Neyse çok uzatmadan hatirlayabildigim kadariyla tarif edeyim. Anime "Neo Tokyo" yu andırıyordu. Yapıldığı tarihler yakın olsa gerek. Filmin baslarinda gelecek zamanda her alanda robotlar çok yaygındır. Insanlar bir nedenden ötürü artık onlardan kurtulmaya çalışıyordu. Askerler hepsini yokediyorlardi. Hatırladığım son sahnesinde büyük bir uçurum veya çukurun yamacından is makinaları ile asagiya atiyorlardi.

Not: Konuyu başta yanlış yere açmıştım bu nedenle admin ve moderatör öncelikle özür diliyorum ve silmeyip doğru yere taşıdıkları için teşekkürler. 

Düzenlenme: Dreamerfish tarafından
Özür ve teşekkür
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dreamerfish, 6 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, bundan yaklaşık 2 yıl önce bir animeye başlamıştım ancak sadece başını izleyebilmiştim. Sonralardan devamını getirmek istesemde animeyi bir türlü bulamadım. Belki aranizda çok izleyen arkadaşlardan biri bulmama yardımcı olur.Neyse çok uzatmadan hatirlayabildigim kadariyla tarif edeyim. Anime "Neo Tokyo" yu andırıyordu. Yapıldığı tarihler yakın olsa gerek. Filmin baslarinda gelecek zamanda her alanda robotlar çok yaygındır. Insanlar bir nedenden ötürü artık onlardan kurtulmaya çalışıyordu. Askerler hepsini yokediyorlardi. Hatırladığım son sahnesinde büyük bir uçurum veya çukurun yamacından is makinaları ile asagiya atiyorlardi.

Not: Konuyu başta yanlış yere açmıştım bu nedenle admin ve moderatör öncelikle özür diliyorum ve silmeyip doğru yere taşıdıkları için teşekkürler. 

Roujin Z olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dreamerfish, 10 saat önce yazdı:

Teşekkürler ilginiz için, baktım ancak o değil ne yazık ki. Animenin ilk 10 dakikası kadar izleyebilmiştim ve başında robotlar ile ilgili sorunlardan bahsediyordu.

Film mi, TV serisi mi. Aklıma Eva no Jikan Movie ve Ergo Proxy geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Bi Anime vardı. Baş Karakter Erkekti ve Kraliyetten biriydi. Babasi onun disari cikmasina izin vermezdi. Sonra baskarakter saraydan kaçardı. Bı kız onun peşine takilirdi amaci sanırım onu öldürmekti ilk bolumlerden birinde gemide bi yolculuk yapıyordu sanirim.
Karakter yanlış hatirlamiyorsam kırmızı sacliydi ve kılıcı vardi.(yanlış hatirliyorda olabilirim.) Animenin ismi uzundu. Lutfen yardimci olun ismini cok merak ediyorum.

EDİT:2014 yilinda izlemiştim çizimleri hatirlamiyorum pek ama one piece in suanki cizimlerine benziyor olabilir.
Kaçan Çocuk yani baskahraman bi kizla tanisiyor kiz tsunderr tarziydi onu öldürmek falan istiyordu.
Orta Cağda Geçiyor gibi bi havasi vardı. Re Zero ya benziyordu zaman konusunda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Merhaba benim eskiden izlediğim bir anime vardı onun ismini hatırlayamıyorum animeden hatırladığı şeyler 3 kız vardı bir erkek kızların birinin kılıçı vardı kılçı kara büyülü gibi ışklar saçıyodu bi bölümde ana karakter hayalete dönmüştü kılıçı olan kız siyah saçlıydı bi tanede sarı saçlı hatırlıyom animeye nerdeyse 2-3 gündür arıyom ama bulamadım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.