Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Çok fazla anime izleyen birisi değilim ancak seneler önce gece geç bi saatte televizyonda çocukken izlediğim bir anime film vardı. Dizi olmadığına eminim diyebilirim. Tek tük hatırlıyorum şöyle bişeydi. SteamPunk türüydü. Teknoloji gelişmiş ama hala buharlı araçlar kullanılıyordu. Bi tane ev gibi bişey vardı bu evin ayakları vardı dağdan taştan tırmanıyordu. İçinde çocuk olduğunu hatırladığım (yanlış olabilir) bir kaç karakter vardı. Bi süre sonra şehre iniyorlardı.burda hatırlamakta zorlanıyorum ya Kötü adamlarla uğraşıyorlardı ya da siyah vıcık vıcık bi sıvı gibi bişeyden kaçıyorlardı. Biliyorum fazla söylemedim ama Hatırladıklarım bu kadar. ismini bulabilecek var mıdır? : :Dşimdiden teşekkürler.

Tabi ki Miyazaki Ustanın eserlerinden http://www.turkanime.tv/anime/howl-s-moving-castle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Çok fazla anime izleyen birisi değilim ancak seneler önce gece geç bi saatte televizyonda çocukken izlediğim bir anime film vardı. Dizi olmadığına eminim diyebilirim. Tek tük hatırlıyorum şöyle bişeydi. SteamPunk türüydü. Teknoloji gelişmiş ama hala buharlı araçlar kullanılıyordu. Bi tane ev gibi bişey vardı bu evin ayakları vardı dağdan taştan tırmanıyordu. İçinde çocuk olduğunu hatırladığım (yanlış olabilir) bir kaç karakter vardı. Bi süre sonra şehre iniyorlardı.burda hatırlamakta zorlanıyorum ya Kötü adamlarla uğraşıyorlardı ya da siyah vıcık vıcık bi sıvı gibi bişeyden kaçıyorlardı. Biliyorum fazla söylemedim ama Hatırladıklarım bu kadar. ismini bulabilecek var mıdır? : :Dşimdiden teşekkürler.

howl's moving castle dicem ama tvde oynaması olmadı yine de bi bak bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Uzun süre önce izlediğim ve şu anda bulamadığım bir anime var;

Konusu; 

Bir okulda genç bir büyücü, çağırma büyüsü yapıyordu ve yanlışlıkla aşırı güçlü bir kız çağırıyordu. Kırmızı saçlı bir kızdı hatta. Sonra yanında hiç konuşmayan ama saçlarını açtığında acayip güçlü olan vampir bir kız vardı. Bunlar tüm okulu başlarına yıkıyorlardı falan. 

Bu animeyi hatırlayan var mı?

Tüm okul ve büyü animelerine baktım ama bulamadım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.