Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Şimdi Senin Önerdiğin Seri Eski Mesajın Onları Buldum Şuanda Lazım Olan Tilki Bir Kızın Okulda Bir Erkeğe Aşık Olması Konusu Böyle Bir Şey. Tilki Kız Dediysem İnsan Vücudu Kuyruğu Ve Kulakları Var Fakat Gizleyebiliyor Animede Başka Tilkilerde Vardı Sanırım Pek Hatırlamıyorum. Tek Hatırladığım Okul Bitişinde Bir Odada Tilki Kız Üstünü Değiştirirken Erkek Görüyor Yada Kız Erkeği Çağırıyor Güzel Bir Seriye Benzettim Ama Bulamadım Bu Seri : :)...

Bulduysan söylesene ? Hangi anime bende merak etmiştim önceki aradığını ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Bulduysan söylesene ? Hangi anime bende merak etmiştim önceki aradığını ?

http://www.turkanime.tv/video/tayutama-kiss-on-my-deity-1-bolum Bu Gibi Düşünüyorum Bakacağım Şimdi Bir Üye Anime Arıyor Da Onu Bulmaya Çalışıyorum Çok Güzel Bir Animeydi Ama Bulamadım :)...

Edit: Bu Anime Değilmiş :(...

Edit 2 : Kanokon Gibi Bir Seri Var Benziyor Aramayı Bıraktım Seri İndi Çevirmeye Başlıyorum :) ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.turkanime.tv/video/tayutama-kiss-on-my-deity-1-bolum Bu Gibi Düşünüyorum Bakacağım Şimdi Bir Üye Anime Arıyor Da Onu Bulmaya Çalışıyorum Çok Güzel Bir Animeydi Ama Bulamadım :)...

Edit: Bu Anime Değilmiş :(...

Edit 2 : Kanokon Gibi Bir Seri Var Benziyor Aramayı Bıraktım Seri İndi Çevirmeye Başlıyorum : : :)..

Çok fazla kulaklı kuyruklu anime var, epeyce baktım ama... kızın tipini hatırlıyor musun mesela saç rengi, tipi neydi onu bilirsem karakter üzerinden araştırarak bulabilirim diye düşünüyorum yine de vazgeçtiysen neyse artık  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla kulaklı kuyruklu anime var, epeyce baktım ama... kızın tipini hatırlıyor musun mesela saç rengi, tipi neydi onu bilirsem karakter üzerinden araştırarak bulabilirim diye düşünüyorum yine de vazgeçtiysen neyse artık  ^_^

Yeni Gördüm Kusura Bakma Anime Değilmiş Hatırladığım Bir Resimdi Oda Anime Değilmiş :(...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Uzun süre önce izlediğim ve şu anda bulamadığım bir anime var;

Konusu; 

Bir okulda genç bir büyücü, çağırma büyüsü yapıyordu ve yanlışlıkla aşırı güçlü bir kız çağırıyordu. Kırmızı saçlı bir kızdı hatta. Sonra yanında hiç konuşmayan ama saçlarını açtığında acayip güçlü olan vampir bir kız vardı. Bunlar tüm okulu başlarına yıkıyorlardı falan. 

Bu animeyi hatırlayan var mı?

Tüm okul ve büyü animelerine baktım ama bulamadım

Aklıma Gelen Tek Anime Zero No Tsukaima Fakat Çağırdığı Bir Erkek Ve Vampirde Yok.Öyle Bir Anime Hatırlamıyorum Vampir Türüne Baktın Mı Acaba?...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aklıma Gelen Tek Anime Zero No Tsukaima Fakat Çağırdığı Bir Erkek Ve Vampirde Yok.Öyle Bir Anime Hatırlamıyorum Vampir Türüne Baktın Mı Acaba?...

Hepsine baktım, ya gözümden kaçtı ya da cidden yok. Daha açık ifade edeyim;

Bir okul var. Bu okulun öğrencilerinin hepsinin kendilerine ait efsanevi özellikleri var. Robot öğrenciden, kedi kızlara ya da ne bileyim, vampirden kurtadama kadar. İçlerinden birisi bir sınav ya da rutin bir çağırma büyüsü yaparken çok güçlü küçük bir kız çağırıyor. Hatta çağırma sonrasında çağrılan kızın büyü gücü ölçülemiyor falan. Bu kızcağız kendini çağıran çocuğa yapışıyor. O sırada tüm okulla ve okul öğrencileri ile dövüşüyor. Çağırma büyüsü yapan çocuğun devamlı yanında olan ve hiç konuşmayan gözlüklü bir kız var. Ne söylemek istiyorsa yazarak söylüyor, en sonunda o çağrılan kız ile dövüşmeye başlıyorlar. Bu konuşmayan kız saçlarını açınca saçları mavileşiyor ve herkesten büyü gücü emiyor. İsmi de bilmem ne vampiri... Baya dövüştüler sonra okul yıkıldı falan. 

Hatırladığım bunlar. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir animeydi sanırım yada amerikan çizimi de olabilir bilemeyeceğim.
-MesajTV de çıkardı

-Mecha animesi ama robotların kendini idame edecek kadar kafaları basıyodu.

-Dinazoru andıran tasarımları vardı.

-Kafada değilde, alaksız yerlerde, göbeğin kenarında falan olurdu pilot kabinleri.

Böyle bir anime vardı, adı neydi kim bilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.