Jump to content

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle annenin büyüyene kadar ve doğum yapana kadar olan fotoğrafları:     Sırada anne ve yavruları  :       3 megapiksel kamera ile ancak bu kadar net fotoğraflar çıkıy

Güney Afrika"daki kedilerim.   Anne Mia; İlk önce bir kaç çocukluk fotoğrafını koyayım.             Mia artık bir anne;       Mia'nın yaramaz 

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:      

Posted Images

Spoiler

9Gag6Q.jpg

Spoiler

znjaWD.jpg

Spoiler

pEbX7L.jpg

Şimdi de adını söylüyorum hazır mıyız bakın çokyaratıcı ama bakın hazır olun... "pamuk" ben shiro diye seslensemde ( bununda yartıcılığı yok evet -_- biliyırum ama ağızım alıştı ) babaannem adını unutmasın diye pamuk oldu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
4 saat önce, jans09 yazdı:

Bu da benim Tırmık

Gizle

?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b361 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b361 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b361 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b360 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b360 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b360 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b360 ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b35d ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b35d ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b35d çeviri arkadaşım  sLove_100-106  ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b35d ?ui=2&ik=3199e224d7&view=fimg&th=157b35c 

Spoiler

by1138.png

Sadece ben de mi gözükmüyor bu resimler ? :/ Bakacaktım ne güzel yaa bir sürü de yüklemişsin. :crying3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Kuş Katili Anda'dan Anılar.... 

Bir zamanlar Tuti adında bir muhabbet kuşum vardı. Doğum günümde balkondan içeri girmişti, herhalde başkasından kaçmış bizim balkona atıvermişti kendisini, orada da bir esaret bekliyordu oysa onu. Kuş yani ne bilsin?

Benim kuşum oldu. Ağabeyim de kıskanıp bir muhabbet kuşu daha istedi kendisi için. Ona da aldık, adını Guyem koyduk. Tuti ile aynı kafese koyduk bunu, Tuti genç ve dişiydi; Guyem ise erkekti ve moruğun tekiydi. 

Bu Guyem Tuti'ye halleniyor muydu ne yapıyordu artık, Tuti bunu dövüp duruyordu, Bağcılar kekolarından fenaydı yani. Tuttu mu bırakmıyordu. Her kavgalarında Guyem'in parçalarını topluyorduk.

Bir gün ağabeyim Guyem'i sevecekken balkon kapısını açık unutmuştu ve Guyem özgürlüğe kavuşmuştu. Yediği sayısız dayaklardan, kendisini hunharca seven veletlerden kurtulmuş, esaretine son verilmişti, azad edilmişti. 

Ha tabi mevsim sonbahardı, birkaç güne ölmüş gitmiştir o ayrı. Birkaç ay sonra Tuti de açık kalan balkon kapısından gelen soğuktan öldü zaten.

Tuti'ye dair elimde kalan tek hatıra balkondan girdiği gece kapımın üstündeki uykusu sırasında kapıma bıraktığı kakası. Sertleşmiş öylece kapımda duruyor. 

Çıkarılan sonuç : Yazın ortasında gece soğuğundan ölen hayvanlardır muhabbet kuşları , besleyeceksiniz dikkat edin benim gibi katil olmayın.

(Bkz. Tuti-i Mucize Guyem)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.