Jump to content

( 25 / 25 ) Arslan Senki (TV)

Eolo-sama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 130
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Arslan Senki (TV) Anime Türü : Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik, Tarihi, Shounen Bölüm Sayısı : 25 / 25 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Eldorwyn Düzenleme : Sinsine

Hele şükür...ingiliz, amerikan, hindu, çin, Hristiyanlık ve yahudilik harici bir konu işliyor Japonlar, birazda iran medeniyetini görelim. Kolay gelsin ;)

Seri 5 Nisan'da yayınlanmaya başlayacak.   PV'ler:     Karakterler     Posterler       Ekip    01.03.2015 Yeni bilgiler çıktıkça buradan p

Posted Images

Bilgisayarı aldım alalı çeviride çalışıyorum. En kısa zamanda ekleyeceğiz. Sabrettiğiniz için teşekkürler, hâlâ bekleyenler olması güzel. Gerçekten çok üzgünüm, elimde olmayan bir sebepten ötürü böyle oldu.  :( 

Aslında ilk 3 bölümü izledim ama çevirisi hoşuma gitmedi. Şuana kadar izlediğimTaçe çevirisi olan animelerin Türkçe kullanımı iyi olduğundan -Jojo hariç onun çevirisinde çok imla hatası var- sizin çeviri ile tekrar baştan izleyeceğim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hemen indiriyorum, elinize sağlık. :D

İlk bölümü btirdim ve çeviri dediğin böyle olur tekrardan elinize sağlık. :D 

Adsiz3a712.png

Marzban nedir, ne değildir sayende öğrenmiştim oldum. :d

Oradan bir arslan alabilir miyim? :/ 

Bilgi içeren ç.nleri çok sevdiğimden bolca koyuyorum. İşe yaramış olması çok sevindirici.  :lol: 

Arkadaşın dediğinden ben de alacaktım ama...  :huh:

Ve gerçekten affedersiniz. Çok geciktirdim ama elimden geldiğince uğraşıyorum. Hem yetişmek için hem de kaliteli bir çeviri verebilmek için...

Gerektiğinden fazla beklettiğimin farkındayım. Yine de aklınızda olması beni çok sevindirdi. Daha bir gaza geldim diyebilirim. Geride kaldığım bölüm sayısı az değil o yüzden biraz zaman alacaktır ama sayenizde daha bir şevkle çevirdiğimi bilin istedim. İngilizce beklediğim bir fansub aşırı derecede yavaş verdiği için bende beğenmediğim bir fansuba kaldım. Bu yüzden çeviride aşırı derecede manga ve light novel yardımı alıyorum buda zaman alıyor. Ama aksi şekilde direkt o fansubdan aldığım çeviriyi vermek bana çok ters düşüyor. O yüzden böyle bir gecikme oldu. Sabrınız için teşekkür ederim tekrardan, çok mutlu oldum.  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.