Jump to content

( 12 / 12 ) Owari no Seraph

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Owari no Seraph

Anime Türü : Dram, Shounen, Vampir, Doğaüstü-Güçler

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2015

Çevirmen : Sine Güneş (Sinsine)

Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

Özet; Bir gün, 13 yaşın üzerindeki bulaşan tüm insanları öldüren gizemli bir virüs, Dünya'da ortaya çıktı. Aynı zamanda, dünyanın karanlık köşelerinde gizlenen vampirler gün yüzüne çıktı ve insan ırkını esir aldı. Yetimhanedeki herkesle iyi geçinen Hyakuya Yuuichirou da dahil tüm çocuklar, vampirler tarafından hayvan muamelesi gördüler. Esaret altında bile, Yuuichirou'nun hayalleri hep büyüktü; tüm vampirleri öldürmek istiyordu.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 149
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Owari no Seraph Anime Türü : Dram, Shounen, Vampir, Doğaüstü-Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Sine Güneş (Sinsine) Düzenleme : Sine Güneş

İlginç bir anime. Bu sezon baya bi güncelim var :D Dinlenmek ne güzel şey...  13 yaşa çok kişi takılmış benim bu konudaki düşüncem; 13 yaş artık çocukluğun bitip ergenliğe girme yaşı, vampirler daha

Hmmm evet. :)

Posted Images

Konu iyi hoşta, karakterlerin yaşı can sıkıcı benim için, daha büyük olsalar...Neyse kolay gelsin şimdiden, hevesini kırmayayım :)

Tam emin olmamakla birlikte, sanırım 13 yaşından önce yetimhanede maruz kaldıkları muamelenin intikamını büyüyüp güçlendikten sonra alacak şeklinde gelişecek olay. Hep birlikte bekleyip göreceğiz  :) 

Teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Baş karakteri çocuk olup da bir HunterxHunter olamaz herhalde :( Japonların bu huyunu sevmiyorum Mirai Nikki gibi hayvani orijinal bir konuyu bebeler üzerinde gerçekleştiren animeler çoğalıyor ...

Neyse şimdiden kolay gelsin ve elinize sağlık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baş karakteri çocuk olup da bir HunterxHunter olamaz herhalde :( Japonların bu huyunu sevmiyorum Mirai Nikki gibi hayvani orijinal bir konuyu bebeler üzerinde gerçekleştiren animeler çoğalıyor ...

Neyse şimdiden kolay gelsin ve elinize sağlık :)

Sektörün en çok ekmeğini yediği kesim bu yaş aralığı olunca, kaçınılmaz gerçeklik böyle oluyor :(

Hxh gelirsek, en azından gon'un adult formunuda gördük, yani öyle bir mod'u olduğunu biliyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sektörün en çok ekmeğini yediği kesim bu yaş aralığı olunca, kaçınılmaz gerçeklik böyle oluyor :(

Hxh gelirsek, en azından gon'un adult formunuda gördük, yani öyle bir mod'u olduğunu biliyoruz :D

Diğer seriler neyse de seinenlerde ve konusuna göre bazı shounenlerde baş karakter özellikle daha yaşça büyük olmalı bence.. Yok sa konu istediği kadar iyi olsun insanın gözünü doyurmuyor.. Psikopatlık çocuklara yakışmıyor :D

Ya da Gantz da ki gibi lise çağındaki gençleri daha büyük ve yetişkin tasarlasalar daha iyi olur diye düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niye 13 :D konusu çok klişe geldi bana açıkcası çizimleri iyiyse bir göz atarım ama pek beklentim yok bu seriden şimdiden k.gelsin

Edit: Posterin sağındaki sarışın kızmı erkek mi anlıyamadımd da

erkek.ana karakterin yakin arkadasi.ailesi de diyebiliriz.

mangasini okuyorum bana gore fena degil acikcasi.heyecanli gidiyor diyebilirim.dram, seytanlar , diplomasi , savaslar felan.ayrica karakterlerden biri Haikyuudan tsukishima keiye cok benziyor :) hatta tipa tip aynisi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.