Jump to content

En Çalışkan Anime Karakterleri

Skadi

Önerilen İletiler

Genelde japonlar böyle anketlerde hep sevdiği karakterler oy kullanıyo . Konu başlığını okumadan ankette oy kullanıyorlar. Ne alaka o karakterlerin rock lee yok,naruto yok.

Komik olucak ama orihara izaya bile olabilirdi listede , adam o kadar çalışıyo tüm şehri birbirine katiyodu:):):)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hani şimdi hiç fanlar üstüne alınmasın... Ne alaka Asuna arkadaş.Yazmışın oraya SAO diye.2. sezonu izlemedim ama kalkıpta en çalışkanlarda Asunanın ne işi var ? Asunanın SAO da çalışkanlığıyla ilgili

Hem zeka olarak, hemde fiziksel olarak ele almışlar herhalde çalışkanlığı. Yoksa kuroko no basket ne alaka, Asuna falan gerçi asuna bu iki kategoriyede girmiyor, Sao fanları işte :D Millet hep sevdiği

Bu listede Rock Lee yok  :mellow:   Adam azmin örneği ya çalışkanlığın vücut bulmuş şekli          Listeye hızlı bir şekilde baktım bu listede bile Asunayı görünce gerisi boş zaten.. Yarın bi

• 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Hani şimdi hiç fanlar üstüne alınmasın...

Ne alaka Asuna arkadaş.Yazmışın oraya SAO diye.2. sezonu izlemedim ama kalkıpta en çalışkanlarda Asunanın ne işi var ? Asunanın SAO da çalışkanlığıyla ilgili bir emare şahsen ben göremedim.

Ayrıca Gintokiyi ne kadar sevsemde çalışkanlarda Ginpachi-Sensei ne alaka ? Adama en üşenen hoca ünvanı verseniz daha mantıklı...

PS: Bunların yerine Naruto yada herkesi geçtim İchigo deseniz bana mantıklı gelir.SnK deki Mikasada keza öyle.Çalışkandan kastınızın ders değilde bir amaç uğruna verilen mücadele azim olduğunu düşünüyorum çünkü.KnB izlemedim ama kalkıpta çok duydum.O karakterlerin yazılmasının nedeni azimleri diye düşünüyorum ama ne alaka Asuna ve Gintoki o.O

Onun yerine sırf arkadaşlarını korumak için son arcta birşeyler öğrenmek isteyen İchigo bence daha mantıklı bu listeye girmesi için...

Hll olsun krdsm eline saglik lafi agzimdan almissin[emoji5]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.