Jump to content

Skip Beat!

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

SKİP BEAT

Tür: Komedi, Romantizm
Bölüm Sayısı: 25

Baş kahramanımız Kyoko Mogami 16 yaşında çocukluk arkadaşı ve hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Shotaro'nun isteği üzerine bütün yaşamını, okul hayatını bir kenara atıp onunla birlikte Tokyo'ya yerleşmiştir. Shotaro şarkıcılık için şöhret basamaklarını hıza tırmanırken, bizim kızın görevi çalışıp masrafları karşılamak, ona yemek yapmak, arkasını toparlamak ve tüm hayatını ona adamaktır. Aşk gözünü kör etmiş diye buna denilebilir. Ama gerçekler bu kadar romantik değil tabi. Yanlış zamanda, yanlış bir yerde olan kızımız Shotaro'nun onun hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenince hikayemiz de başlar. O sevdiği adamın gözünde sadece bir hizmetçidir.

Tabi sonuç olarak kızımızın tepesi atar ve Shotaro'ya saldırır. İntikam yemini eder. Shotaro ise intikam almak istiyorsa sıkıysa ondan daha ünlü bir yıldız olmasını söler. Maksadı dalga geçmekten başka birşey değildir tabi. Ama şansın kime güleceği asla belli olmaz ve kızımız bunu başaracağına dair yemin eder. Ancak unuttuğu birşey vardır ki yıldız olmak düşündüğü kadar kolay bişey değildir. Hele bu yolda bir de kafayı sana takmış hoca kılıklı (bunun aşkının tek rakibi Tsuruga Ren isimli aktör) biri varsa..

Not: Romantik anime konusunda çok iyi olduğunu söleyebilirim. Her bölüm çok eylenceli. Özellikle erkekler bir kızın düşmanlığını neden asla kazanmamaları gerektiğini gayet iyi anlayacak. Kızlar ise yapılan haksızlık erkeklerin yanına kar kalmamalı diye düşünecek :D Dizimizin mangası halen devam etmekte. Bu 1. sezon ve umuyorum ki 2012 de 2. sezonda gelecek. Ama bu 25 bölümün nasıl geçtiğini anlamayacağınızı garanti ederim. En azından ben anlamadım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2012 de ikinci sezon diyip aldanmışlar yıl oldu 2014 ne ikinci sezon var ne de başka bir şey :D Herhalde bu dünyada animeler hakkında,beni en çok mutlu edecek şey Skip Beat in ikinci sezonunun çıkması

• 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...

Tatilde deli gibi romantik komedi animeleri aradım durdum en son uzun bir  listeden bu animeyi seçtim (seçtiklerimden biri desek daha doğru olur.)  izledim . İyi ki izlemişim çok güzeldi. Son bölümde 2. sezonun olacağını belirten bir yazı vardı ama ya Kaichou wa maid sama gibi sonradan iptal oldu ya da daha sonra çıkacak. Gerçi aradan yıllar geçmiş. Konu yarıda kaldı. Devam etmek isteyenler, mangası devam etmiş mangatürkte var 2. sezon 67'den başlıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.