Jump to content

2015 Yaz Dönemi Gelecek Animeler(2 Temmuz-Liste Güncellendi)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Yaz Dönemi Animeleri Listesi (2 Temmuz 2015-Güncellendi)       Yaz Sezonu geliyor,ve bu sezonda da tatilde yeni animelerle sıkılmayacağız gibi görünüyor.   Gelecekler arasında öne çıkanlar

Gördüm gördüm :D tanıtımda yardım lazım olursa ben yardım edebilirim :P Nihayetinde orada bir Junjou Romantica var... 

Sezon da gelecek. Ama çncesinde bir film de fena olmaz :D God eater benim de en çok beklediklerimden. Zira Prologue çok değişik gelmişti.    Doğru doğru. Yapılan duyuruya göre eylülde gelecek :)   Çık

Monster Musume no Nichijou bu seriyi seven japonları sorgulamak lazım yapan yapımcıları bilemedim :D Bunun yerine gelebilcek o kdr güzel seri varken :S konusundada aynı yorumu yapmıştım ztn

o seride gerekli :D Ben merak ettim güzel bir seri olucak gibi :D mangası güzel diyoralar

Başta yapımcıyı sorgulayacaksın Okuyanları değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Monster Musume no Nichijou bu seriyi seven japonları sorgulamak lazım yapan yapımcıları bilemedim :D Bunun yerine gelebilcek o kdr güzel seri varken :S konusundada aynı yorumu yapmıştım ztn

ben de öyle düşünüyordum ama hatırladığım kadarıyla batıda da ilk 5teydi:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gangsta. 

Hacı en çok bunu bekliyorum ben :D

Working 3. sezon çıkacağı hakkında hiç bir haberim yoktu vallaha çok mutlu oldum :)

İzlediğin en eğlenceli serilerden birisidir izlemeyenlere tavsiye ederim :) Karakter çeşitliliğinin çok iyi olduğu ve hiçbir karakterinin normal olmadığı sizi hiç sıkmayan hoş bir seri :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuya "Jitsu wa Watashi waaa" diyerek daldim. ;_; ve anime cizimlerini gorunce o kadar sevindim ki! >-< Mangadan farkli ve daha hos olmus. T3T Aaaay harika*-* Shiragamiiii ayy ne kadar tatli oldun kiz sen. (._.)

Ve KanColle 2.sezonun gelecegine dair soylentiler var yazin. ;)

Neredeyse hicbirini okumadim JwWw gorecegim diye ._.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.