Jump to content

2015 Yaz Dönemi Gelecek Animeler(2 Temmuz-Liste Güncellendi)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Yaz Dönemi Animeleri Listesi (2 Temmuz 2015-Güncellendi)       Yaz Sezonu geliyor,ve bu sezonda da tatilde yeni animelerle sıkılmayacağız gibi görünüyor.   Gelecekler arasında öne çıkanlar

Gördüm gördüm :D tanıtımda yardım lazım olursa ben yardım edebilirim :P Nihayetinde orada bir Junjou Romantica var... 

Sezon da gelecek. Ama çncesinde bir film de fena olmaz :D God eater benim de en çok beklediklerimden. Zira Prologue çok değişik gelmişti.    Doğru doğru. Yapılan duyuruya göre eylülde gelecek :)   Çık

Akatsuki no Yono 2. sezon bu yaz gelecek diye biliyodum o aniem niye yok???

2. sezon gelir ama aylık manga olduğu için kışın filan gelir diye düşünüyorum ben. Çünkü aylık mangada yetişmesi çok kolay güncele.

Ayarlarlar onu artık. Ovası duyrulduysa gelir. Ovası umarım mangada gördüğüm special bölümlerden biri olur umarım spesiyel bölümleri çok iyiydi.

OFFF Ao Haru Ride yada Akatsuki no Yona nın 2.sezon yokmu .s .s :'(  

Ao Haru Ride bitti zaten gelceğini zannetmiyorum ama 2. sezonu olsa güzel olurdu ya da biraz daha bekleyip bir sezonda 25 bölüm yapıp kısa ve güzel animeler arasına girerdi. 2. sezon yaparlarsa izlerim tabi. Sonuçta animasyonda izlemek farklı oluyor. Ama çok ta aramam mangasıda güzeldi aynı duyguyu veriyordu şahsen. 

Yeni animelerden Kangaku Gauken Prison School ve Akagami no shiryuki, Ao Haru Kikanju filan dikkatimi çekti. Sonradan değişir ama afişe göre baktım çünkü konularını ingilizce okumaya üşendim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oh my god  :cruch-onion-head-emoticon: angel beats spaciel gelecekmiş :o hayikyuu'da film veee date a live de filim olarak gelecek miş :o bu yaz süper geçecek gibi gözüküyor  :admire2-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:  :cheer1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :cheer3-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.