Jump to content

Eğlenceli Siteler

Kyuseishu

Önerilen İletiler

amaç o zaten  :D

Hep Moonlight Sonata gibi bir şaheseri çalabilmek istemişimdir, sonunda oldu :hell-yes-onion-head-emoticon:

................

Editititit2: soru sormuştum ama tamam sonunda en sona ulaştım daha yazmıyor bir şey :D hele şükür sonunu görmeden rahat etmezdim sanırım-_-

Bir an yalnız hissetmiştim :) Ayrıca sona gelmeden silebilir iken sona gelince silmiyor  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 85
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İstediğiniz şarkıya DJ'lik yapın: http://soundcloud.musikame.com/ Yağmuru dinleyin: http://www.rainymood.com/ Topluca resim çizin: http://www.lunchtime...ad&roomid=room2 Türkçe ve yabancı dergi ve

Bende dün gece hepsini topladım daha keşfettikçe buraya koyacağım sizin için. :D Sakin yer favorim yok merak etme çok güzel aç bak

Sakinyer çok sakin bir yerdi...

Hep Moonlight Sonata gibi bir şaheseri çalabilmek istemişimdir, sonunda oldu :hell-yes-onion-head-emoticon:

Bir an yalnız hissetmiştim :) Ayrıca sona gelmeden silebilir iken sona gelince silmiyor  

Beethoven'ın Pathetique Sonata 1. Movement'ını dene. çok zevkli hep onu oynuyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Zaten sabit bir konumuz mevcuttur, ayrı konu açmak nedendir? İlgi olayacak popim düşecek diyemidir sorarım size Sayın Kayıtlı Daimi Üye Furkan Beyyyy  - -_- Klavyemin m harfi kırık yazana kadar göbeğim çatladı  :angry: Neyse eğer becerebilirsem konuları birleştiriyorum kalın sağlıcakla  :P

Ekleme-Düzeltme neyse ondan işte; Gidip klavyemin basmayan m harfi ile iki piyano çalmaya çalışammm :ph34r:  Haberlerdepiyano yüzünden cinnet geçirip apartmanda toplu kıyım yaptı diye okursanız benim yan komşudur o  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten sabit bir konumuz mevcuttur, ayrı konu açmak nedendir? İlgi olayacak popim düşecek diyemidir sorarım size Sayın Kayıtlı Daimi Üye Furkan Beyyyy  - -_- Klavyemin m harfi kırık yazana kadar göbeğim çatladı  :angry: Neyse eğer becerebilirsem konuları birleştiriyorum kalın sağlıcakla  :P

Ekleme-Düzeltme neyse ondan işte; Gidip klavyemin basmayan m harfi ile iki piyano çalmaya çalışammm :ph34r:  Haberlerdepiyano yüzünden cinnet geçirip apartmanda toplu kıyım yaptı diye okursanız benim yan komşudur o  :D

2 senelik konuyla birleştirmişsin be sayın Zeynep admin hanım hazretleri, bu konu açıldığında Gezi Eylemleri oluyordu :D kim nasıl görsün şimdi bu siteyi :D

gerçi size boynumuz kıldan ince, saygılar  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

2 senelik konuyla birleştirmişsin be sayın Zeynep admin hanım hazretleri, bu konu açıldığında Gezi Eylemleri oluyordu :D kim nasıl görsün şimdi bu siteyi :D

gerçi size boynumuz kıldan ince, saygılar  :ph34r:

Konu var mı? Var.

Konu aktif mi? Aktif.

Senin açtığın konuyu tam anlamı ile kapsıyor mu? Kapsıyor.

Attığın mesaj ile konunun güncele gelebilitesi var mı? Var

Ne duruyorsun helva yapsana helva yapsana vayhh vayhh Helva yapsana  :D

Saygılar benden efenim  :blush:

Aslında senin imzalarına takık vaziyetteyim ya neysee  :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu var mı? Var.

Konu aktif mi? Aktif.

Senin açtığın konuyu tam anlamı ile kapsıyor mu? Kapsıyor.

Attığın mesaj ile konunun güncele gelebilitesi var mı? Var

Ne duruyorsun helva yapsana helva yapsana vayhh vayhh Helva yapsana  :D

Saygılar benden efenim  :blush:

Aslında senin imzalarına takık vaziyetteyim ya neysee  :ph34r: 

aslında imzayı ayarlarken tereddütlüydüm biraz :D o muhteşem muhakemenizi kullanarak imzam hakkında bir karara varınız lütfen sayın Zeynep admin hanım hazretleri  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.