Jump to content

Oppailerin saçmalığı

typerion

Önerilen İletiler

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.

Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)

Not: Bu sapık yorumdan dolayı bütün sorumluluğu ecchi fcye ve aktif olmayan çakma başkan erene atıyorum.

bi an tam benim kafadan dicektim sonra üzüldüm[emoji22]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Oppailerin kizlari var. :mellow: Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.   Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)   Not: Bu sapık y

bize saçma gelse de adamlar bunu kabul gördüğü için yapıyor.

Misal figür satışlarındaki patlamalar,anime koleksiyonu sebebiyle artan BD satışları,manga okuma oranlarının artması hep bu tür ecchi unsurlarıyla sağlanıyor.

Benim fikrimse bunun hikayeyi baltalaması.Hikaye heyecanı,öğrenebileceğin şeyler,bakabileceğin açıların hepsi uçup gidiyor. Bu yüzden o kadar abartıp milletin gözüne sokmak yerine mümkün olduğunca geride tutulsa daha iyi ki bunu da "gerçek" mangakalar,işiyle para,tanınma amaçları için değil de anlatacağı bir şeyleri olduğu için uğraşan yazarlar yapıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana göre öyle bir oppai yapıyorlar ki 2 kafam kadar kardeşim itici duruyor bu animelerde bu oppaileri yaparken biraz orantı yapsınlar. Rias'ta çok güzel duruyor o başka

Bi an One la dedi m :D sornadan jeton düştü :D

o son söylediğin olmasaydı seni tanıyamazdım "ne diyor bu " derdim ama belki biraz haklısın

mesela triage x te bi kadın var kadının vücudu oppai o kadar büyük öyle olunca tabi saçma geliyo insana

Doğru söylüyorsun ya utanmasalar onlardan dağ yapacaklar :D

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Ben katılıyorum Gereksiz bir şey.

Tabi biz böyle buraya yazıyoruz ama birşey değişmiyecek O yapımcının zevklerine bağlı oluyor :D 

tumblr_lxzhogyQLr1qfw3mwo1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sirf goze hos gelsin diye

keşke göze hoş gelse. ben hala Fairy Tail'in ilk bölümlerindeki karakter dizaynlarını özlüyorum.

One Piece'in dizaynları güzel bak. Nami de baya serpildi falan ama abartsalar da göze hoş gelme sınırını aşmıyorlar. Fairy Tail çok garip oldu, ne olduğunu bilmesem ecchinin bayrak taşıyanı sanarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.