Jump to content

Oppailerin saçmalığı

typerion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Oppailerin kizlari var. :mellow: Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.   Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)   Not: Bu sapık y

Posted Images

• Forum Admin

Muayeneye gelen bazı şişman elli yaş üstü teyzeler var asıl oppai onlarda kadın atkı gibi dolayıp kışın kullanabilir :D

Mesela benim profilimdeki hatun... Kadın taş... Oppai moppai... Matsumoto ya ve Ft ye çok yüklenilmiş kırarım bacaklarınızı :@

Matsumoto... Asla anlayamayacaksınız o kadını... Keşke öyle bir ablam olsaydı... Göğüslerinin büyük çizilme sebebini bilmiyorum ama bu sizde önyargı oluşturuyor ve itici buluyorsunuz... Sanırım Kubo Sensei gizlice onu kendine saklıyor :D

Ft ise objektif yaklaşmak gerekirse.... Sensei burda sadece bayan karakterleri değil erkekleri de fit çiziyor... Sebebi bu tarz mizimden hoşlanması... Çizimlerde orantısızlık da yok pek... Anime neyse de mangada hiç yok... Shounenler illa tek düze olacak değil :) Tsunade, Boa Hancock, Matsumoto, İnoue( asjdjdjf bir filler da buna havuz yapmasını öğretiyordu :D )... Alın size üç büyüklerde de oppai var... Her seinende kadınlar vücut hatları belirli çizilir... İşin içinde erkeklere mesaj var ... Sorun yine erkeklerde yani :D ben bir tek nefret ettiğim kadınlarda oppai sevmem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir serinin her kadınına belediye dağıtmış gibi yapıştırmasalar ve o oppailer özerkliklerini ilan etmişçesine uçuşup durmasa takmam. Bir de yeterince güçlü tasarlanamayan karakterlere çekici unsur olsun diye konuyor bence

Mesela bakın bir Touka... Söze gerek yok. Kız muhteşemlik akıtıyor ama sağlam bir karakeri olduğu için. Mangada en azından. Bazı karakterler bir öyle bir böyle davranıyorlar, sonra oppaileri hopluyor; Yaşasın fanservice!

Yani oppai bir amaç deģil araç olmalı bence. Gerekli yerde olmalı. Ama tabii ki acayip ölçülerde değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muayeneye gelen bazı şişman elli yaş üstü teyzeler var asıl oppai onlarda kadın atkı gibi dolayıp kışın kullanabilir :D

Mesela benim profilimdeki hatun... Kadın taş... Oppai moppai... Matsumoto ya ve Ft ye çok yüklenilmiş kırarım bacaklarınızı :@

Matsumoto... Asla anlayamayacaksınız o kadını... Keşke öyle bir ablam olsaydı... Göğüslerinin büyük çizilme sebebini bilmiyorum ama bu sizde önyargı oluşturuyor ve itici buluyorsunuz... Sanırım Kubo Sensei gizlice onu kendine saklıyor :D

Ft ise objektif yaklaşmak gerekirse.... Sensei burda sadece bayan karakterleri değil erkekleri de fit çiziyor... Sebebi bu tarz mizimden hoşlanması... Çizimlerde orantısızlık da yok pek... Anime neyse de mangada hiç yok... Shounenler illa tek düze olacak değil :) Tsunade, Boa Hancock, Matsumoto, İnoue( asjdjdjf bir filler da buna havuz yapmasını öğretiyordu : :D)... Alın size üç büyüklerde de oppai var... Her seinende kadınlar vücut hatları belirli çizilir... İşin içinde erkeklere mesaj var ... Sorun yine erkeklerde yani :D ben bir tek nefret ettiğim kadınlarda oppai sevmem :D

matsumoto'nun karakterine bişey diyen yok sensei ya ben oppailerdeyim. çekici olsun diye yapıyorlarsa yanılıyorlar hiç çekici değil. bana küçükken bana sarılıp beni memeleriyle boğan yaşlı teyzeleri hatırlatıyor. ama karakter olarak çok çekici abla hakkını vermek lazım biraz daha küçük olsa hani en kötü Dcup falan olsa bayıla bayıla izlerdim de yoruichi daha çekici geliyor ne yalan söyliyim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ft ise objektif yaklaşmak gerekirse.... Sensei burda sadece bayan karakterleri değil erkekleri de fit çiziyor... Sebebi bu tarz mizimden hoşlanması... Çizimlerde orantısızlık da yok pek... Anime neyse de mangada hiç yok... Shounenler illa tek düze olacak değil :) Tsunade, Boa Hancock, Matsumoto, İnoue( asjdjdjf bir filler da buna havuz yapmasını öğretiyordu : :D)... Alın size üç büyüklerde de oppai var... Her seinende kadınlar vücut hatları belirli çizilir... İşin içinde erkeklere mesaj var ... Sorun yine erkeklerde yani :D ben bir tek nefret ettiğim kadınlarda oppai sevmem :D

haklısın. ben de dahil koca göğüslerin biçok seveni var. abartılmadığı sürece güzel fan servisidir, hatta eski nickimden de anlaşılması lazım sevdiğimin :D illa ki büyük göğüs aramam ama olursa da "ıyk bu ne ya koca koca göğüsler ufff" demem benimserim kabul ederim hatta beğenirim.

ama Fairy Tail'in fan servisi beni baydı ya. ben çok severdim Fairy Tail'i, ilk 40-50 bölümü falan izlerken "aha aradığım shounen bu ya" diyordum sonra da hikaye bozmadı gerçi ama çizimler çok bozdu önünü alamadık :D her arcta büyütüyolar yahu. Lucy'nin Erza'nın göğüsler seni beni aştı arşa gidiyor bikaç sene daha devam etse ne kadar daha büyütcekler merak ediyorum.

mesela olması gereken göğüs fan servisi Code Geass'teki Karen. mecha kullanırken ufak animasyonlarla mesaj veriliyordu, abartı çizimler olmadan eskort kıyafetleri giydirmeden. Tengen Toppa Gurren Lagann'daki Yoko da iyiydi. kıyafetleri falan tam karakterine uygundu, hareketleriyle bütünleşiyordu her şeyi. abartılmadığı sürece ne güzel şey, abartılınca gözüme batıyor benim de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FT Nirvana arc'ından sonra bozdu çizimlerini malesef.Çoğu kişinin dediği gibi animedi ki bayan karakterler Full Oppai ( Gerçi bir tek Wendy var oda bir zahmet loli servis ), erkekler Six pack paso...Natsuyu örnek alan 9 yaşındaki çocuğun bile karın kası mevcut animede :mellow:

Oppai konusuna gelince abartılınca çılkı çıkıyor.İllaki golf vs bowling muhabbeti olacak yada bazılarında aşırı derecede koşarken yerçekimine meydan okuyacak... -_-

Hangi animeydi hatırlamıyorum ama birinde mesela çok komiğime gitmişti.Ana kız karakter yere düşüyor ve yerle temas sıfır. Kalkınca yerden düşünüyorsun o oppai nereye gitti yerdeyken diye :ph34r: :P

Hmm benim beğendiğim orantıdaki karakterler aklıma şimdilik Simca ve Ringo geliyor. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abartı olanların dışında sevenleri oldukça çok. Şahsen bende pek sevmesem de büyük göğüs olup orantılı olanlar gayet mükemmel oluyor.Özellikle kıyafet ve karakterle uyuşunca. FT'ye geleceksek, özellikle son arclar uçtu gidiyor ama Erza'ya ayrı yakışıyor yahu bana kalırsa. ''Erza dediğin böyle olur'' gibi mesaj  :P

Beğendiklerimden birine Örnek verecek olursak, Nobunaga The Fool'daki Jeanne derim.  :ph34r:

Göğüs kadar kalçadır arkadaş. İkiside uyum içinde olacak  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 kafam kadar kardeşim itici duruyor bu animelerde bu oppaileri yaparken biraz orantı yapsınlar. Rias'ta çok güzel duruyor o başka

Nasılbir çelişkili cümle kardeşim bu :D

Ve katılıyorum gerçekten ne öyle hiç de gzel olmuyor zaten ecchi anime izlemiyorum bu yüzden

Ama şunu da dile getirmek gerek bazı animelerde de hiç çizmiyorlar (var ama çizmiyorlar) genel de ecchi olmayan animelerde oluyor bu ecchide affetmezler zaten de dediğim gibi normalde hiç çizmiyorlar ama plaja gittiklerinde mayodan çat diye altında uygun bir şey çıkıyor bu da göz zevkini bozuyor gerçekten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Asndkkf HOTD daki bir sahne geldi aklıma :D pc den girseydim gif atardım :D

Şu kurşunun önce kızın göğüslerinin arasından sonra da Saekonun bacakları arasından geçtiği sahne ajskskdkd o değil de kılıç ustası bir koz neden jartiyer giyer :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.