Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Diğer çalışmalar için youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz  :)   UYARI: AMV leri izlemeden önce ilgili animeyi bitirmenizi tavsiye ederim ^^      

Filmi izlemedim ama baya sağlam olmuş filmi izleyesi geliyor insanın ama japonca full hd bekliycem sabır :D Edit : Müziğin ismini alabilirmiyim :D 

Konoha vs Pain  

• 2 hafta sonra...

Çok iyiler. Bleachla, naruto-sasuke can you feel me olanı özellikle sevdim. İtachi vs sasukeye crush şarkısı hafif kaldı diye düşünüyorum. Diğerleride iyi.ama mükemmel şeyler yapabilirsin elinde sağl

Videoları beğenmene sevindim :D crush şarkısına gelirsek şarkıyı dinlediğimde o 2 si canlandı direk gözümde bende yapıverdim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Videoları beğenmene sevindim :D crush şarkısına gelirsek şarkıyı dinlediğimde o 2 si canlandı direk gözümde bende yapıverdim :P

ya aslında şöyle :lol: crush temposu iyi ama çok genel ilerleyen bi şarkı, hani inişleri çıkışları çok az başladığı gibi bitiyor diyebiliriz. bence sasuke vs itachi için köküne kadar bastırılan yerler olmalı, ve tamamen boşluğa düşüren yerlerde olmalı. çünkü animede böyle yerler var. crush bu olayların etkisini kaybettirdi diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.