Jump to content
Türk Anime TV Forum
Berker51

Hitokiri Battousai

Önerilen İletiler

Animeyi reklamlarda gördüm. Evet yanlış duymadınız reklamlarda sarı saçlı bir çocuk bir kızı kurtarıyodu ve ben romantizm + aksiyonu çok sevdiğim için aşırı hoşuma gitmişti ve adını Naruto diye aratıp türkçe dublajını aramıştım.Bulamayınca da yapcak bişi yok deyip izlemeye başladım. Ne zaman başlayıp ne zaman bitirdiğimi hatırlamıyorum ama 2014 sonlarına doğru bıraktım çünkü artık fillerden gına gelmişti canım sıkılmıştı ve zor zamanlarda Naruto'yu örnek alarak kendime motivasyon sözcüğü haline getirdim hala çok seviyorum onun kararlılığını ve açıksözlülüğünü :)  Naruto <3

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazı için ellerinize sağlık ^^

Geçen sene filmlerini izlemiştim, hem ana karakteri oynayan gence aşık olmuştum :P Hem de hayran kalmıştım.. Kişisel olarak dövüş filmlerini seviyorum ve hani dövüş sahneleri de güzeldi.. Birkaç eksik vardı ama buna rağmen iyiydi ;) Bunun dışında eveeettt o şarkılara bayılıyorum ya :D Animesini izlemedim ama araştırdım, Mangasını da yakın zamanda okiycam :)

Yazı gerçekten iyi ve bilgilendirici olmuş ;)

-Anka

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shihouin Yoruichi ♥♥♥

yoruichi.jpg

Çok fazla anime izlemeyen biri olarak şunu söylemek istiyorum ki hayatımda ilk defa bir anime karakterine aşık olmuştum o gün. Hayranlıkla sürekli onun sahnelerini bekler ve bir kez daha görünmesini bekler olmuştum. Dershaneden eve koşarak geliyor ve hemen Bleach izliyordum, her bölüm sonu '' Yinemi yok Yoruichi-sama '' der olmuştum. Soracaksınız '' Neyine aşık oldun la bunun ''. Elbette kendine has hoş bir güzelliği var ve yanı sıra o kişiliğini her zaman beğenmişimdir. O kılıç kullanmayışı, o shunpo'lar ve diğer teknikleri biraz da kendi kişiliğimi anımsatıyordu bana, bu yüzden sürekli onun yeri kalbimde farklı bir şekilde mühürlenecek. ♥♥♥

tumblr_mn9yxaGCew1s7f89co1_r1_500.gif

giphy.gif

Not : Ayrı zamanda League Of Legends oyununun karakterlerinden biri olan Akali, Yoruichi-sama'dan etkilenerek yapıldığını düşünmekteyim ve o yüzden Akali'yi de ayrı severim. :P

Akali_0.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok