Jump to content

Japonca Kelime Bilgine Göre Nasıl Bir Anime İzleyicisisin? (TEST)

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok mu anime izliyorsun? İzlemekle yetinmeyip yoksa iki boyutlu dünyada mı yaşıyorsun? Peki izlediğin animelerdeki kelimelerin ne kadarını hatırlıyorsun? Animelerde en sık kullanılan kelimelerle hazır

12/15 Anime senin göbek adın! Hitsugaya Toshiro ve Zanpantou'su Hyorinmaru kadar coolsun anime dünyasında. Klasik serileri yalayıp yutmuşsun, hangi sezon hangi seri yayınlanacak, hangisi iyi reyting a

15/15 -Kahretsin, gururlandım :D -

• 10 ay sonra...

15/15

Anime üstadı!

Kiseki no sedai'dan mısın yoksa taçsız krallardan mı, bilemedik ama sen tam anlamıyla bir anime üstadısın! En hileli soruları bile kolayca doğru bildin. "Bu kadar da kolay soru mu sorulur" dedin. Bize de bir kaç iyi seri önerirsin zahmet olmazsa ;) Ne de olsa "anata ga tensai dakara"

:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

12/15 Anime senin göbek adın! Hitsugaya Toshiro ve Zanpantou'su Hyorinmaru kadar coolsun anime dünyasında. Klasik serileri yalayıp yutmuşsun, hangi sezon hangi seri yayınlanacak, hangisi iyi reyting alıp, hangisi yayından kalkacak hepsini biliyorsun. Bir iki soruda biraz karıştırdın ama o kadarı Kami-Sama'da bile olur.

@Barış D. Baryshx admin gibi bende 3.soruda yanıldım. :) Geri kalanları yaparım diye acele ettim ve yanlış yaptım :no-no-crazy-rabbit-emoticon:.Varsa böyle eğlenceli testler bol bol çözmek isterim :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.