Jump to content

Anime Baskılı Ürünler (Steins;Gate Tişötleri eklendi l 8.11.2015)

Erascupin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Türk Anime, konu başlığında belirttiğim gibi Tişört, Kupa, Yastık, Tablo, Mousepad vb. ürünler için tasarımlar yapıyorum. 1. senesini doldurmak üzere olan bir sanal dükkanım var. Sürekli yeni

Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve

En sondaki ürünü istiyorum   :bled1-onion-head-emoticon:

Posted Images

Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve arkalı önlü baskılı olursa daha da iyi olur :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve arkalı önlü baskılı olursa daha da iyi olur :P

Talep olsa da etkinlikler ve cosplay yüzünden çok fazla tasarım çıkaramıyorum, fırsat bulduğumda forumda ki mesajlara yeniden bakar bir kaç eski seri daha ekleyebilirim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.