Jump to content

Bul Getir!

Amygirl

Önerilen İletiler

PatatoMan, 14.08.2017 - 14:15 yazdı:

Sapıklıkta master yapmış bir karakter alabilirmiyim :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z::dandyonionplz:

Pekte zor değil sfsfsfsffsfsfsfss 

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcTfXEw6uBwotzjO6ZwK-MQxws_p-2sw_y9tgT6KiXGG43IvHUA0

Bana dıştan kötü içten iyi kawai ama dövüşçü orta boylarda 16-15 yaşlarında ana karaktere aşık olan Kiss yapan ve sonu bu karakterle mutlu biten anime please -campione -toradora -GoSick olmasın -Clannad Kyou benzeyebilir. Ama kissde olsun yani :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Açıklıyorum:   Üstteki üye animelerle ve mangalarla alakalı olmak kaydıyla istediği herhangi bir şeyi alttaki üyeden bulup getirmesini isteyecek... Alttaki üye de getirip kendi istediği bir şeyi bir

Babacan :) Ben de asil bir yaratık isteyeyim :)

Kaien-donooo. Bu da asıl istedigin karakter oldugu icin. [sp Edit: Telofonda spo. kodu yazinca boyle gec kaliniyor. :( 2. Spo. Yu tamamlamadan yorum attim bir de yetiseyim diye. :D 2

Posted Images

para-chan, 14.08.2017 - 10:36 yazdı:

Al sana utanç krizine gireceğin aptal biri :D

Spoiler

ahogirl2.gif

Harika kasları olan bir boy lütfen  :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero::onion_head___smooch___by_elorae_chan:

Fsfsfs al Masemune kun no revenge :admire-onion-head-emoticon: Bana dıştan kötü içten iyi kawai ama dövüşçü orta boylarda 16-15 yaşlarında ana karaktere aşık olan Kiss yapan ve sonu bu karakterle mutlu biten kız anime karakteri yanı sıra öyle anime varsa adı  please -campione -toradora -GoSick olmasın -Clannad Kyou benzeyebilir. Ama kissde olsun yani :loveloveplz:

Spoiler

hqdefault.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AnimeKawaiSelinay, 15.08.2017 - 19:51 yazdı:

Fsfsfs al Masemune kun no revenge :admire-onion-head-emoticon: Bana dıştan kötü içten iyi kawai ama dövüşçü orta boylarda 16-15 yaşlarında ana karaktere aşık olan Kiss yapan ve sonu bu karakterle mutlu biten kız anime karakteri yanı sıra öyle anime varsa adı  please -campione -toradora -GoSick olmasın -Clannad Kyou benzeyebilir. Ama kissde olsun yani :loveloveplz:

Spoiler

hqdefault.jpg

Öyle anime oldu da biz mi izlemedik :D Yani ama Rainbow :Nisha Rokubou no Shichinin den Mario yani anca bu 

Spoiler

ca1fa32d58ef8f523fa88869c8e30388.jpg

Alttaki bana büyük bir trajedi yaşamış kızın hali 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.