Jump to content

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Hitsugaya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 187
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Rozen Maiden, kendini Rozen'miş (Father) gibi tanıtan adam.. School Days, tüm karatkerler.. Kimseye önerilmez. 8)

Sasuke Artist mi evet gicik mi evet kabul  :Dama karşisina dogru durust biri cikti mi ki aşik olsun sakura demeyin lutfen hayat amaci olmayan biri sasukenin bir amaci var bence tabii

Sasuke eğer Itachi'nin ailesini güç için öldürmediğini bilseydi Itachi'yi öldürmezdi. Bunu öğrendikten sonra Konoha'nın yaşlılarını suçlaması gayet normal. Ben olsam ben de Sasuke gibi yapardım diye d

Posted Images

Sasuke eğer Itachi'nin ailesini güç için öldürmediğini bilseydi Itachi'yi öldürmezdi. Bunu öğrendikten sonra Konoha'nın yaşlılarını suçlaması gayet normal. Ben olsam ben de Sasuke gibi yapardım diye düşünüyorum. Zaten sonra kendini Madara diye tanıtan adam psikolojisi bozulmuş Sasuke'yi kolayca kandırabilirdi, Itachi de öyle düşünüyordu -ki- kandırdı, adam artık tüm şehri yok etmek istiyor.. Neden? Çünkü herkesin Sasuke nin ailesini, Itachi nin ölmesini vs bilmeden gülüp eğlenmesi sinirine dokunuyormuş. ::) Bakalım, Sasuke nin ne yapacağı belli olmaz. 8) O yuzden Sasuke' nin kötü bi karakter olduğunu düşünmüyorum. ;D

Kız konusuna gelince.. Valla ben de Sasuke gibi cool, karizma, bastığı yerde gül biten biri olsaydım ben de Sakura vs kızlara bakmazdım. :P Sakura ya lafım yok tabi o da ne yapsın Sasuke' ye karşı birşey hissetmemek kolay mı.. ;D Naruto dan bile şüphelenenler var. :-\

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke ile emosuke'yi kastediyorsunuz herhalde :( Buna gelen bir gaz veriyo, giden bir gaz veriyor adam emoya bağlıyor. İlk gazı itachi verdi, sonra  orochimaru, sonra madara derken adam temelli emosuke moduna geçti.

Herneyse konudan sapmayayım, en nefret ettiğim anime karakterleri Soi Fon ve teğmeni Marechiyo Oomaeda ikisini de çok gereksiz buluyorum hatta oldukları sahneleri bazen ileri sarıyorum :D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende gıcık oluyom ama kondo-san la çıkmasını çok isterdim biraz romantik koysalar daha güzel olurdu. :D

kondo gibi tatlı bir insanla onun gibi gıcık bir kızı yakıştıramıyorum  koskoca shinsengumi liderine bak ya... bence başka bir kızla evlensin kondo bu arada fazla gorile benzemiyor aslında :)

sa-chan da ne nefretliktir öyle ginsan yüz vermiyor ya o kadar mutlu oluyorum ki içimin yağları eriyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.