Jump to content

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello

Shonen anime-mangaların genel mantığıdır aslında düello.Dostun sonradan düşman olması,ya da başından beri rakip iki kişinin mücadelesi hikayelerin iskeletidir genelde.Bazı karşılaşmalar da vardır ki hiç bir zaman unutulmaz.Charapedianın bu anketinde hafızalarınıza en çok kazınan karşılaşmalar soruldu.Katılımcıların %69'i erkek,%31'i ise bayan(pek ilgilerini çekmemiş sanırım).İşte listemiz:

//Türkanime olarak kendi anketimize katılmak için : http://forum.turkanime.tv/topic/14056-en-iyi-d%C3%BCellolar-t%C3%BCrkanime-karakter-anketi/

20) Kenshirou vs. Raoh (Fist of the North Star)

19) Light Yagami vs. L (Death Note)

18) Titan Eren vs. Female Titan (Attack on Titan)

17) Conan Edogawa vs. Kaito Kid (Detective Conan)

16) Gintoki Sakata vs. Housen (Gintama)

15) Gintoki Sakata vs. Shinsuke Takasugi (Gintama)

14) Homura Akemi vs. Mami Tomoe (Madoka Magica the Movie 3: The Rebellion Story)

13) Daiki Aomine vs. Ryota Kise (Kuroko’s Basketball)

12) Nanoha Takamachi vs. Fate Testarossa (Magical Girl Lyrical Nanoha)

11) Kiritsugu Emiya vs. Kotomine Kirei (Fate/ Zero)

10) Kenshin Himura vs. Makoto Shishio (Rurouni Kenshin)

ken.jpg

9) Amuro Ray vs. Char Aznable (Mobile Suit Gundam)

gundamkick.jpg

8) Izaya Orihara vs. Shizuo Heiwajima (Durarara!!)

485052.jpg

7) Taiga Kagami vs. Daiki Aomine (Kuroko’s Basketball)

Kagami_vs_Aomine_One_on_One.png

6) Goku vs. Vegeta (Dragon Ball Z)

Dragon-Ball-Z-Goku-SSJ2-vs-Majin-Vegeta.

5) Jotaro Kujo vs. Dio Brando (Jojo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders)

4640703-6509705960-45377.jpg

4) Kirito vs. Heathcliff (Sword Art Online)

kirito_vs__heathcliff_by_kanamelover101-

3) Goku vs. Frieza (Dragon Ball Z)

GokuVsFriezaEp102.png

2) Touma Kamijou vs. Accelerator (A Certain Magical Index)

Toaru_Majutsu_no_Index_E14_04m_19s.jpg

1) Naruto Uzumaki vs. Sasuke Uchiha (Naruto)

Naruto-vs-Sasuke.jpg

//Liste bu şekilde.Benim için de en etkileyici olan aslında Naruto-Sasuke ikiisinin belli bir temeli olan karşılaşmalarıydı,sizin için en etkileyici karşılaşmalar hangileri?
//Asuna yok! :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello     Shonen anime-mangaların genel mantığıdır aslında düello.Dostun sonradan düşman olması,ya da başından beri rakip iki kişinin mücadelesi hikayelerin iskeletidir g

Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D SAO? şaka? Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? On

Bleach neden yok diye bi düşündüm önce... Sonra cevabı buldum; katılımcılar Bleach'teki düellolar arsında seçim yapamamış olsa gerek  -_-

Gintoki'nin vsleri 10 numaradır iki vs'yi de hak etmiş sıralamaya girmeyi KHR gibi müthiş taktiklerle dövüşülen bir seriden hiçbir vs'nin olmadığını görmek biraz üzücü olsa da Gokudera vs Belphegor benim favori dövüşlerimden birisidir ne Bleachden ne de One Piece'den bir dövüş çıkmaması ilginç sanki OP izlemedim ama Bleachden Hollow İchigo vs Ulquiora girebilirdi sanki vs'ye ve Fairy Tail de yok Ah Hiro ah Hiçbir zaman o listeye girmeyi hak edemeyecek animeyi arkadaşlık adı altında çocuk oyununa çevirmeği bırakması gerek bir öğrenemedi gitti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben Gintamadan bayağı vs görürüm diyordum :|

Arkadaş bir tek ben mi zevk almadım bu SAO vs lerinden... Vs mi vardı o animede? Hasbinallah venimelvekil :@

Benim favorim Kenpachi vs 5. Espada.. Ama en azından Ichigo vs Aizen olmalıydı listede ... SAO yapımcıları bu şirkete rüşvet mi veriyor nedir ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna vs yuuki yok! Anket charpedia'nin degil mi bir terslik var :P

Not. Kirito varmış. Fanboylar bizi trolluyor.

Touma vs Accelerator dogrudur. Toumayi sevmesemde Accel i doverken icimin yağları erimisti. suna bi ucuncu sezon cikarsalar ne guzel olur.

Fate savaslarinin hepsi mukemmel mubarek. Archer vs Emiya beklerdim. Zevksiz caponlar....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna vs yuuki yok! Anket charpedia'nin degil mi bir terslik var :P

Not. Kirito varmış. Fanboylar bizi trolluyor.

Touma vs Accelerator dogrudur. Toumayi sevmesemde Accel i doverken icimin yağları erimisti. suna bi ucuncu sezon cikarsalar ne guzel olur.

Fate savaslarinin hepsi mukemmel mubarek. Archer vs Emiya beklerdim. Zevksiz caponlar....

ya denk gelmişken sorayım fate serilerinin izleme sırası nasıl sırf o yüzden izlemedim daha:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.