Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

trove da amacı biz yaratıyoz daha zevkli :D

japon işi bi ev yapalım dedik necins bişey oldu görmen lağzım çinlilerin evi gibi oldu çok ilginç şeyler yapabiliyoruz oyun bişe bayağ fazla bir yaratma imkanı veriyo :D

bu daha da zevkli yapıyo olayı bizim hayal gücümüze bağlı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Steam de Left 4 Dead 2 ,Neverwinter,  Mount & Blade Warband , Empire Total War ,Total War Arena, Age of Empires 2, Cs GO(Gerçi oyundan atıyor arada) , Payday The Heist , Pes 16 MyClub , Smite , Alien Breed Impact , Blade Symphony , Mortal Kombat 9 , Binary Domain , Orion Prelude,  gibi gibi oyunları atıcaklar  gelsin gerçi bazılarını sildim ama gene indiririm köşede yatıyorlar özellikle left 4 dead 2 onun haricinde tunngle dan resident evil falanda denemiştik arkadaşla ama bunu nie yazıyorsam işe girince fırsat bulamıycam genede köşede dursun extra olarak zaten işede oyun almak için giriyorum yoksa ne uğraşıcam slkfşlsafdkşlasfk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

gördüm yazdığını bende epeydir girmemiştim foruma oynayabiliriz bu arada çok tunngle kullanıyosan biraz anlatsana benim deneme fırsatım olmadı :D

oyun oynuyoruz biz sürekli skype da konuşuyoz sohbet muhabbet gelen olursa oyun oynuyoz tek sıkıcı oluyo

istersen özelden at skype adresi ekleyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
21 saat önce, orhannnnn yazdı:

arkadaşlar mmorpg daha önce hiç oynamadım başlamayı düşünüyorum

aion

blade & soul 

arasında kaldım iki oyununda yapımcısı aynı gerçi hangisini tavsiye edersiniz 

açıkcası blade & soul a daha yakınım tavsiye verirseniz sevinirim

İkisininde farklılıkları var. B&S'de mesela tek bir silah var onu geliştire geliştire gidiyorsun. Armor olayı yok kıyafetler görüntü sadece, ama yapboz parçaları gibi parçalar var onlarla ekstra özellikler sağlıyorsun. Ama dövüş stilleri çok güzeldir oyunun :)

Aion'a gelirsek Aion bence B&S'ye oranla daha kapsamlı bir oyun Kanat olayı çok hoşuma gitmişti hem görünüş olarak hemde uçabilme olarak çok güzel :) Guild savaşları filan zevklidir :)

Buna göre seçimini yap ama bence ikisinide bir dene derim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, slimjack yazdı:

İkisininde farklılıkları var. B&S'de mesela tek bir silah var onu geliştire geliştire gidiyorsun. Armor olayı yok kıyafetler görüntü sadece, ama yapboz parçaları gibi parçalar var onlarla ekstra özellikler sağlıyorsun. Ama dövüş stilleri çok güzeldir oyunun :)

Aion'a gelirsek Aion bence B&S'ye oranla daha kapsamlı bir oyun Kanat olayı çok hoşuma gitmişti hem görünüş olarak hemde uçabilme olarak çok güzel :) Guild savaşları filan zevklidir :)

Buna göre seçimini yap ama bence ikisinide bir dene derim :D

teşekkürler cevap için blade and soul u indiriyorum 1 saati kaldı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.